Dragon Age: Inquisition - GOTY + Andromeda - Deluxe Edition (Ключ Xbox One) Регіон Аргентина

Артикул: 1542781165
Виробник: BioWare

230грн.

Скорочений опис

Пропонуємо до вашої уваги одразу дві гри знаменитої студії BioWare. У «Mass Effect™: Andromeda — видання рекрута Deluxe» ви берете участь у місії з пошуку нового будинку для людства в галактиці Андромеди. Ви є першопрохо... Читати далі...

Пропонуємо до вашої уваги одразу дві гри знаменитої студії BioWare. У «Mass Effect™: Andromeda — видання рекрута Deluxe» ви берете участь у місії з пошуку нового будинку для людства в галактиці Андромеди. Ви є першопроходцем, який очолює битву людства за виживання. Це видання містить мережеві набори рекрута солдата-туріанця та азарі-адепта, а це означає, що ви вступите у бій у всеозброєнні: у вашому розпорядженні персонажі для мережевої гри (туріанець та азарі), а також особлива зброя, предмети та підсилювачі. У «Dragon Age: інквізиція» видання «Гра року» ви зможете стати інквізитором та вести загін унікальних героїв назустріч небезпекам у чудовому відкритому світі. До цього видання входить гра, яка отримала чудові оцінки критиків, всі офіційні доповнення - "Щелепи Гаккона", "Сходження" і "Чужак", - а також набори контенту Deluxe, "Авварські трофеї" і "Трофеї Кунарі". Dragon Age: Інквізиція видання «Гра року»: Мережеві функції цього продукту не гарантуються і можуть бути припинені. Застосовуються умови та обмеження. Для отримання додаткової інформації див. http://www.ea.com/ru-ru/legal. Mass Effect: Andromeda видання рекрута Deluxe: Використовуються умови та обмеження. Для отримання додаткової інформації див. http://www.ea.com/ru-ru/legal.

Активация - Xbox Live

Активация через браузер: 

 • Если у вас есть учетная запись Xbox Live — просто войдите в Вашу учетную запись Xbox и введите 25-значный код активации продукта.
 • Если у вас нет учетной записи Xbox Live — пройдите на live.xbox.com и, следуя инструкциям на сайте, создайте новую учетную запись. Затем войдите в Вашу учетную запись Xbox и введите 25-значный код активации продукта.

Для активации продуктов, предназначенных для Xbox One:

 • Убедитесь, что выполнен вход в учетную запись Microsoft, для которой вы хотите активировать код.
 • На главной странице прокрутите влево и выберите значок Магазин.
 • В центре экрана Магазин Xbox выберите Активировать код.
 • Введите свой 25-значный код предоплаты и выберите Подтвердить.

Для активации продуктов, предназначенных для Xbox 360:

 • Выполните вход в учетную запись Microsoft, для которой необходимо активировать код предоплаты.
 • Нажмите кнопку запуска Guide на геймпаде.
 • Выберите Игры и приложения, а затем выберите Активировать код.
 • Введите 25-значный код предоплаты и выберите Готово.
 • Когда появится запрос, выберите Да, чтобы подтвердить активацию.

Написати відгук

Увага: HTML не підтримується!

Мітки: Dragon Age: Inquisition - GOTY + Andromeda - Deluxe Edition (Ключ Xbox One) Регіон Аргентина, 1542781165, BioWare, Ігри для Xbox One | Series X/S

Рекомендовані
Вітаємо, чим можемо допомогти?
×