Dune: Spice Wars (Ключ Steam) для ПК

В наявності

740грн.

Скорочений опис

Стратегія в реальному часі із 4X-елементами від розробників успішної гри Northgard. Дія гри відбувається у неймовірному всесвіті «Дюни» Френка Герберта. Ви маєте очолити одну з фракцій і боротися за контроль над суворою... Читати далі...


Стратегія в реальному часі із 4X-елементами від розробників успішної гри Northgard. Дія гри відбувається у неймовірному всесвіті «Дюни» Френка Герберта. Ви маєте очолити одну з фракцій і боротися за контроль над суворою пустельною планетою Арракіс.

Прянощі — найцінніший ресурс у Всесвіті. Вона продовжує життя, розширює свідомість і уможливлює міжзоряні подорожі. Прянощі можна здобути тільки на Арракіс, і до панування над ним прагнуть найвпливовіші люди у Всесвіті. Виберіть одну з фракцій — Будинок Атрейдесів, Будинок Харконненов, контрабандистів чи корінних жителів планети фріменів — і завоюйте владу над Дюною та пряністю.

Слідкуйте за місцевістю, щоб не проґавити появу гігантських піщаних хробаків, які можуть позбавити вас солдатів та харвестерів. Перемагайте противників за допомогою політичних інтриг, знищуйте їх у бою або впроваджуйте у стан шпигунів.

Пориньте у дивовижний світ «Дюни», одного з найзнаменитіших творів у жанрі наукової фантастики. Приведіть свою фракцію до перемоги разом з культовими персонажами, такими як герцог Лето Атрейдес, барон Володимир Харконнен, Есмар Туек та Льєт Кайнз. Але будьте напоготові: не тільки ворожі фракції докладуть усіх сил, щоб завадити вам, а й сама планета з її згубними пустельми, бурями та лютими піщаними хробаками.


Поєднуйте бойові дії, хитрощі, політичний вплив та економічний тиск, щоб завоювати панування над найважливішою планетою у Всесвіті! Таємні агенти допоможуть зірвати плани ваших супротивників, а голосування за ухвали в Ландсрааді — розробити нові стратегії.
Досліджуйте Арракіс на орнітоптерах, отримуйте ресурси, відкривайте поселення та інші важливі місця. Збільшуйте армію та захоплюйте територію. Створюйте будівлі та збирайте прянощі, щоб стати економічним лідером. Знищуйте ворогів, але не забувайте, що відкрита агресія може мати серйозні політичні наслідки.
Дотримуйтесь законів честі та забезпечте політичний вплив Будинку Атрейдесів або виберіть шлях насильства та підступності, який належить Будинку Харконненов. А може, вам більше до вподоби майстерні партизани та знавці пустелі фрімени? Або потайливі контрабандисти, що смикають за ниточки за допомогою таємних угод?

Виберіть радників, щоб визначити сильні та слабкі сторони вашої фракції. Знаменитий збройовий майстер Будинку Атрейдесів Дункан Айдахо допоможе вдосконалити бойові навички ваших солдатів та завоювати нові території, фріменка Чані Кайнз – отримати інформацію, а племінник Володимира Харконнена Раббан – зруйнувати ворогів військовою міццю.


Початок є час, коли слід подбати про те, щоб все було відміряне та врівноважене.
У ході раннього доступу ми будемо випускати оновлення та розвивати гру, спираючись на ваші відгуки. За цей час ми покращимо баланс, додамо повноцінну кампанію, розрахований на багато користувачів режим, а також інші функції.


Написати відгук

Увага: HTML не підтримується!

Мітки: Dune: Spice Wars (Ключ Steam) для ПК, Card-8131952, Ігри на ПК (ключі активації)

Рекомендовані
Вітаємо, чим можемо допомогти?
×