Dying Light 2: Stay Human - Ultimate Edition (Аккаунт Xbox One) регіон Аргентина

В наявності
Виробник: Techland

230грн.

Скорочений опис

Легенда Ось уже двадцять років тому людство програло у нерівній битві в Харані проти кошмарного вірусу. Світ захопили полчища зомбі, знову настали темні повіки, а Місто стало останнім великим оплотом людства. Але не лише... Читати далі...

Легенда

Ось уже двадцять років тому людство програло у нерівній битві в Харані проти кошмарного вірусу. Світ захопили полчища зомбі, знову настали темні повіки, а Місто стало останнім великим оплотом людства. Але не лише моторошні чудовиська рвуть поселення на частини: місцеві фракції воюють між собою за владу та ресурси. Тепер і ви частина цього конфлікту і, можливо, саме ви можете змінити все на краще.

Dying Light 2 Stay Human – це екшен-RPG із елементами хорору на виживання від польської студії Techland. Перша частина, що побачила світ у 2015 році, здобула неймовірну популярність і багато років продовжувала підтримувати величезну базу гравців, тому сіквел став лише питанням часу.

Ви маєте виживати в гігантському відкритому світі, який змінюватиметься від рішень гравця, як і сюжет. Наприклад, ви можете заважати або допомагати місцевим фракціям досягти своїх цілей. Те, яким місто буде, залежить саме від вас. Не втрачайте пильності! На вулицях стає зовсім небезпечно із заходом сонця. Навички паркуру і крафту можуть врятувати вам у життя у безвихідних ситуаціях.

Матеріали Ultimate Edition:
- Deluxe Edition;
- нічний бонус до досвіду на дві години;
- Шпалери (готові до друку);
- Цифровий комікс;
- предмети для ремесла;
- Перепустка до розширення з двома додатковими сюжетними лініями, доступ до якого відкриється через кілька місяців після виходу гри.

Понад двадцять років тому ми намагалися подолати цей вірус у Харрані... і зазнали поразки. Тепер ми програємо знову. Місто - останнє з великих людських поселень - роздирає внутрішня ворожнеча. Цивілізація відкинута до темряви середньовіччя, але надія ще жива.

Ви мандрівник, якому під силу вирішити долю Міста, але ваші виняткові здібності мають свою ціну. Вас переслідують незрозумілі та дивні спогади. У гонитві за правдою ви опиняєтеся в самому епіцентрі бойових дій. Відточуйте свою майстерність, перемагайте ворогів та знаходите союзників. Для цього вам знадобляться не тільки кулаки, а й кмітливість. Дізнайтеся похмурі секрети сильних світу цього, виберіть бік і візьміть долю у власні руки. Хоч би що ви робили, не забувайте про одне... Завжди треба залишатися людиною.

ВЕЛИКИЙ ВІДКРИТИЙ СВІТ
Стати частиною Міста, що переживає темні часи. Шукайте зручні маршрути та знаходите таємні шляхи на численних рівнях та в різних районах.

ВИНАХОДНА ЖОРСТКА
Використовуйте свої навички паркуру, щоб отримати перевагу навіть у найжорстокіших сутичках. Кмітливість, пастки та саморобна зброя стануть вашими найкращими друзями.

ЗМІНА ДНЯ ТА НОЧІ
Дочекайтеся ночі, щоб навідатися в похмурі лігва заражених. Світло сонця розганяє тварин по норах, але із заходом чудовиська покидають свої укриття і виходять на полювання.

ВИБІР І НАСЛІДКИ
Ваші дії визначають майбутнє та вигляд Міста. Враховуйте розклад сил і приймайте рішення на тлі суперечностей, що зростають, щоб створити власний світ.

КОМАНДИ З 2-4 ГРАВЦІВ
Грайте командою з 2-4 гравців. Створюйте свої ігри або приєднуйтесь до інших людей. Подивіться світи, створені гравцями з іншими поглядами.

Написати відгук

Увага: HTML не підтримується!