Dying Light 2: Ultimate Edition (Акаунт Steam) для ПК

Новинка
В наявності

90грн.

Скорочений опис

Матеріали Ultimate Edition: Deluxe Edition; нічний бонус до досвіду на дві години; шпалери (готові до друку); цифровий комікс; предмети для ремесла; пропуск до розширення із двома додатковими сюжетними лініями, доступ до... Читати далі...

Матеріали Ultimate Edition:

  • Deluxe Edition;
  • нічний бонус до досвіду на дві години;
  • шпалери (готові до друку);
  • цифровий комікс;
  • предмети для ремесла;
  • пропуск до розширення із двома додатковими сюжетними лініями, доступ до якого відкриється через кілька місяців після виходу гри.

Dying Light 2 Stay Human Image

Понад двадцять років тому в Харрані ми боролися з вірусом і програли. Тепер ми знову програємо. Місто, одне з останніх великих заселених місць, роздираємо конфліктами. Цивілізація повернулася до Темних віків. І все ж таки у нас ще є надія.

Ви мандрівник, здатний змінити долю Міста. Але ваші виняткові можливості мають свою ціну. Переслідуваний дивними спогадами, які ви не можете розшифрувати, вирішили дізнатися правду... і опинилися в зоні бойових дій. Відточуйте свої навички, щоб перемогти ворогів і знайти союзників — вам знадобляться кулаки та кмітливість. Розкрийте темні секрети можновладців, виберіть бік і визначте свою долю. Але хоч би куди привели вас ваші дії, ви ніколи не повинні забувати головне — залишатися людиною.

ОБШИРНИЙ ВІДКРИТИЙ СВІТ

Беріть участь у житті міста у розпалі нової темної ери. Відкривайте різні шляхи та приховані проходи, досліджуючи його на різних рівнях та локаціях.

МИСТЕЦТВО ЖОРСТКОГО БОЮ

Скористайтеся своїми навичками паркуру, щоб схилити шальки терезів навіть у найжорстокішій сутичці. Кмітливість, пастки та оригінальна зброя стануть вашими найкращими друзями.

ЦИКЛ ДНЯ ТА НОЧІ

Дочекайтеся ночі, щоб відправитися у темні укриття заражених. Сонячне світло тримає їх у страху, але як тільки воно зникає, монстри починають полювання, залишаючи свої лігва вільними для досліджень.

ВИБІР І НАСЛІДКИ

Сформуйте майбутнє міста своїми діями та спостерігайте, як воно змінюється. Визначте баланс сил, роблячи вибір у наростаючому конфлікті та напрацьовуючи власний досвід.

КОМАНДНИЙ ГЕЙМПЛЕЙ ДЛЯ 2–⁠4 ГРАВЦІВ

Грайте у кооперативному режимі до чотирьох гравців. Влаштовуйте власні ігри або приєднуйтесь до інших і подивіться, наскільки їхній вибір відрізняється від вашого.

Написати відгук

Увага: HTML не підтримується!