Dying Light: Bad Blood (Ключ Steam) для ПК

В наявності
Виробник: Techland

90грн.

Скорочений опис

Вам належить стати одним з 12 гравців у землях, що кишать зомбі, і битися за своє життя або зібрати команду і спробувати вижити разом. Шукайте зброю, підвищуйте рівень, знищуючи гнізда зомбі, та використовуйте свої чудов... Читати далі...

Вам належить стати одним з 12 гравців у землях, що кишать зомбі, і битися за своє життя або зібрати команду і спробувати вижити разом. Шукайте зброю, підвищуйте рівень, знищуючи гнізда зомбі, та використовуйте свої чудові бойові вміння та навички паркуру, щоб обігнати, обхитрити та обійти супротивників.

У Dying Light: Bad Blood виживає найсильніший. Ця кривава мережева гра не стоїть на місці і поєднує в собі відразу PvP та PvE, але при цьому зберігає найкраще від легендарного ігрового процесу Dying Light.Вбивайте зомбі та руйнуйте їх гнізда, щоб зібрати зразки крові та підвищити рівень свого персонажа. Доведіть свою перевагу: нападайте на інших гравців, забирайте їхню видобуток і станьте єдиним, хто вибереться з зони.


Рятуєтеся втечею, переслідуєте іншого гравця або мчате до евакуаційного вертольоту - паркур дасть вам перевагу над супротивниками.


Знамениті криваві бої від першої особи тепер із тоннами нової зброї, новими рухами та продуманими тактиками.


Тепер виборювати виживання можна з напарником. Координуйте свої дії, прикривайте один одного, усувайте інші команди та разом залиште зону евакуації.


Написати відгук

Увага: HTML не підтримується!
Рекомендовані
Вітаємо, чим можемо допомогти?
×