Dying Light (Ключ Steam) для ПК

В наявності
Виробник: Techland

395грн.

Скорочений опис

Від творців хітів Dead Island та Call of Juarez. Володар понад 50 галузевих нагород та номінацій. Гра, чий безкомпромісний підхід до ігрового процесу встановлює нові стандарти для ігор про зомбі від першої особи. Як і ра... Читати далі...

Від творців хітів Dead Island та Call of Juarez. Володар понад 50 галузевих нагород та номінацій. Гра, чий безкомпромісний підхід до ігрового процесу встановлює нові стандарти для ігор про зомбі від першої особи. Як і раніше, підтримується новим контентом та безкоштовними заходами спільноти через роки після випуску.

Виживіть у місті, охопленому зомбі-вірусом! Відкрийте для себе важкий вибір, який вам доведеться зробити у секретній місії. Чи виявиться вірність начальству сильнішим за бажання врятувати тих, хто вижив? Вибір за вами…

ВЕЛИЧЕЗНИЙ ВІДКРИТИЙ СВІТ
Подорожуйте містом з безпрецедентною свободою та насолоджуйтесь його унікальною атмосферою. Використовуйте паркур, щоб піднятися на кожну будівлю та дістатися до віддалених районів.

ТВОРЧИЙ БІЙ
Беріть участь у кривавих боях та відкривайте безмежні можливості протистояти своїм ворогам. Використовуйте довкілля у поєднанні з різними типами зброї та здібностями, щоб отримати перевагу.

ЦИКЛ ДНЯ ТА НОЧІ
Зазнайте драматичних змін у світі, перетворившись із мисливця на жертву на заході сонця. Зіткніться з загрозою, що насувається, або втечіть, не витрачаючи час на те, щоб озирнутися.

СПІЛЬНА ГРА НА 4 ГРАВЦЯ
Об'єднайте сили з іншими гравцями та підвищуйте свої шанси на виживання у кооперативному режимі. Пройдіть сюжетну кампанію разом та візьміть участь у регулярних випробуваннях спільноти. Dying Light: Enhanced Edition - типова гра для зомбі з відкритим світом. Збирайте ресурси, створюйте зброю та робіть все можливе, щоб вижити у місті, знищеному зомбі вірусом.

Dying Light: The Follow - це новий розділ історії Кайла Крейна і широке доповнення до основної гри. Пропонуючи кількість контенту, що підходить для окремої назви. Все це у поєднанні з численними покращеннями оригінального ігрового процесу Dying Light.

Неможливе виявилося правдою. За стінами Харран є секретний прохід. Несправедлива гонка з часом із порятунку незліченних людських життів тільки почалася.

ЗОВСІМ НОВА КАРТА
Відкрийте для себе абсолютно новий, захоплюючий дух регіон, який більше, ніж усі карти базової гри, разом узяті. На вас чекають нові локації, персонажі, квести та секрети.

НОВА ІСТОРІЯ
Знову станьте Кайлом Крейном і розкрийте таємницю, в якій зомбі не єдина загроза. Відкрийте секрет стародавнього культу, здатного змінити долю Харрана.

МОДИФІКУЄМО ТРАНСПОРТНІ ЗАСОБИ
Нові засоби виживання — інструмент, що повністю модифікується, для поширення бійні серед орд зомбі. Налаштуйте свій баггі, щоб перетворити його на смертоносну зброю, і вирушайте в дорогу.

НЕЛІНІЙНА ПРОГРЕСІЯ
Заробляйте репутацію у місцевих жителів, щоб відкривати нові секрети, що охороняються культом. Завоюйте їхню довіру, виконуючи квести і вибираючи свій шлях проникнення в секту. Включає весь контент, випущений протягом першого року підтримки після запуску, включаючи розрахований на багато користувачів режим «Стань зомбі» і «Орда бозаків»; додаткові місії; ексклюзивні предмети; і багато іншого.

Написати відгук

Увага: HTML не підтримується!

Мітки: Dying Light (Ключ Steam) для ПК, Card-8376, Techland, Ігри на ПК (ключі активації)

Рекомендовані
Вітаємо, чим можемо допомогти?
×