The Elder Scrolls III: Morrowind Game of the Year Edition (Ключ Steam) для ПК

В наявності
Артикул: 1517311778
Виробник: Bethesda Softworks

242грн.

Скорочений опис

Ваш провідник у світ мандрівок та чудес Новий рівень фентезійних рольових ігор з відкритим світом. У The Elder Scrolls III: Morrowind Game of the Year Edition вам відкриється величезна свобода дій та сотні годин незабутн... Читати далі...

Ваш провідник у світ мандрівок та чудес Новий рівень фентезійних рольових ігор з відкритим світом. У The Elder Scrolls III: Morrowind Game of the Year Edition вам відкриється величезна свобода дій та сотні годин незабутніх пригод по чудовому Морроувінду. Гра має карколомну графіку для свого часу і небаченому раніше в ігровій індустрії нелінійному проходженню. Ви вільні відсторонитися від основної сюжетної лінії та прокласти свій шлях. Подорожуйте чарівними ландшафтами Морроувінда, вивчайте нові міста і підземелля, створіть унікального персонажа і розвивайте його навички, а також приєднайтеся до однієї з ключових гільдій, з якими вам стане доступно ще більше захоплюючих квестів. ПОБУВАЙТЕ У СТОЛИЦІ МОРРОВІНДУ З виданням The Elder Scrolls III: Morrowind Game of the Year Edition вам відкриється сюжетне доповнення Tribunal, в якому ви маєте відправитися в величну столицю Морровінда, Морнхолд. Тут гравець зіткнеться із заплутаними політичними переворотами та новими ворогами, чи живими, чи механічними істотами Драуграмі. Ви побуваєте в Заводному Місті, в велетенських підземеллях та інших не менш цікавих місцях, де криється багато несподіваних небезпек. СТАНЬТЕ ОБОРОТНЕМ І ДАЙТЕ ВОЛЮ СВОЄЇ ЖАГІ У доповненні Bloodmoon вас закине на крижаний острів Солстхейм. Радимо одягнутися тепліше і придбати кращу зброю, тому що в цих холодних краях вашого життя загрожують люті морозні тролі, крижані големи, вовки та багато інших небезпечних істот. На Солстхеймі перед гравцем стане непростий вибір: стати лікантропом і допомогти перевертням у полюванні на людей або протистояти безжальним монстрам поодинці.

Написати відгук

Увага: HTML не підтримується!

Мітки: The Elder Scrolls III: Morrowind Game of the Year Edition (Ключ Steam) для ПК, 1517311778, Bethesda Softworks, Ігри на ПК (ключі активації)

Рекомендовані
Вітаємо, чим можемо допомогти?
×