The Elder Scrolls IV: Oblivion Game of the Year - Deluxe Edition (Ключ Steam) для ПК

В наявності
Артикул: 1211432675
Виробник: Bethesda Softworks

190грн.

Скорочений опис

Розширене видання гри, включає гру і додатковий цифровий контент. Склад видання: Гра The Elder Scrolls IV: Oblivion Доповнення Knights of the Nine Доповнення Shivering Isles Доповнення Fighter's Stronghold Доповнення Spe... Читати далі...

Розширене видання гри, включає гру і додатковий цифровий контент. Склад видання: Гра The Elder Scrolls IV: Oblivion Доповнення Knights of the Nine Доповнення Shivering Isles Доповнення Fighter's Stronghold Доповнення Spell Tome Treasures Доповнення Vile Lair Доповнення Mehrune's Razor Доповнення The Thieves Den Доповнення Wizard's Tower Доповнення Orrery Набір Horse Ar ігор серія The Elder Scrolls посідає особливе місце. Для багатьох гравців це місце, де можна відпочити і відмовитися від земних печалів. Серія завжди славилася своїм відкритим світом та можливістю залишити позаду сюжет і просто жити розміреним життям. The Elder Scrolls IV: Oblivion викручує на максимум добре знайомі механіки та підвищує рівень комфортного життя у грі, помножуючи це на епічну пригоду. За сюжетом ви протистоїте культу, який поклоняється демону з іншого світу та намагається відкрити портал у демонічний світ Oblivion. Як і в попередній частині, ви можете забути про основний сюжет і зануритися в океан побічних завдань. Світ гри детально опрацьований, сторонні квести глибше розкривають те, що відбувається у грі. The Elder Scrolls IV: Oblivion може похвалитися просунутим штучним інтелектом та бойовою системою, яка дозволяє виробити власний стиль проходження. У видання «Гра року» входить оригінальна версія гри і всі доповнення, що вийшли до неї. Разом з ними ви відкриєте нову землю Шигорат, яка сповнена небезпечних ворогів та кошмарних створінь, виконайте нові завдання, отримаєте у володіння величезний замок, набір книг заклинань та відкриєте секрети гільдії магів. Пориньте у світ Тамріеля разом з The Elder Scrolls IV: Oblivion Game of the Year Edition.

Написати відгук

Увага: HTML не підтримується!

Мітки: The Elder Scrolls IV: Oblivion Game of the Year - Deluxe Edition (Ключ Steam) для ПК, 1211432675, Bethesda Softworks, Ігри на ПК (ключі активації)

Рекомендовані
Вітаємо, чим можемо допомогти?
×