The Elder Scrolls Online: Blackwood – Digital Collector’s Edition (Ключ Steam) для ПК

В наявності
Артикул: 1424797130
Виробник: Bethesda Softworks

1 900грн.

Скорочений опис

Ігрова самостійність The Elder Scrolls Online: Blackwood – Digital Collector's Edition вважається найповнішим виданням гри! У нього входять базова гра і всі глави, що вийшли — «Морровінд», «Саммерсет», «Ельсвейр», «Грейм... Читати далі...

Ігрова самостійність The Elder Scrolls Online: Blackwood – Digital Collector's Edition вважається найповнішим виданням гри! У нього входять базова гра і всі глави, що вийшли — «Морровінд», «Саммерсет», «Ельсвейр», «Греймур», а також «Чорний ліс». Крім іншого, на вас чекає безліч внутрішньоігрових бонусів і додатковий контент. У великому виданні Collector's Edition на вас чекають: зміїноподібний вихованець аспід Сепа з дорогоцінним оперенням; бойовий сенч із нічних кошмарів; стиль нарядів гладіатора із мертвих земель; сувенір «Палкий гримуар»; емоція «Пропозиція зброї». Гра пропонує зануритися в історію, що розвивається, за Тамріелем. Ви можете досліджувати багатий світ із друзями або вибрати одиночну подорож. У The Elder Scrolls Online немає обмежень, ви маєте право самі вирішувати, яким буде ваш герой. Від зовнішнього вигляду до стилю гри, від володіння зброєю до здібностей та навичок, якими ви наділяєте персонажа. Ви самі творите свою долю! На вас чекає повна свобода дій – боротися, красти, брати в облогу, досліджувати чи створювати. Ви можете комбінувати спорядження та здібності так, як вам потрібно для власного стилю гри. У цьому світі ви можете згрупуватися з друзями або приєднатися до незнайомців, щоб виконувати різні квести, лазити по небезпечним підземеллям, боротися з монстрами, або брати участь у PvP-битвах. Ви навіть можете почати свою пригоду там, де захочеться – у Холодній Гавані з основної гри, у битві із драконами з частини «Ельсвейр» або з місця зустрічі з Мерунесом Дагоном із нового розділу «Чорний ліс». Для нових гравців доступний весь контент, і переходити між пригодами можна будь-коли. Процес гри повністю залежить від вас! Активації ключа: 1. Необхідно завантажити та встановити Steam http://steampowered.com/download/SteamInstall.msi (якщо ще не встановлено) 2. Зареєструвати новий акаунт у Steam або зайти до існуючого. 3. Перейти в розділ "Мої ігри" та вибрати "Активувати через Steam" і ввести ключ, отриманий відразу після оплати. 4. Після активації гра з'явиться у списку ігор і ви зможете завантажити її зі steam.

Написати відгук

Увага: HTML не підтримується!

Мітки: The Elder Scrolls Online: Blackwood – Digital Collector’s Edition (Ключ Steam) для ПК, 1424797130, Bethesda Softworks, Ігри на ПК (ключі активації)

Рекомендовані
Вітаємо, чим можемо допомогти?
×