The Elder Scrolls Online: Blackwood (Ключ Steam) для ПК

В наявності
Артикул: 1424799058
Виробник: Bethesda Softworks

1 900грн.

Скорочений опис

У чорному лісі темні змови The Elder Scrolls Online, онлайн-гра в жанрі RPG від Zenimax Online Studio, очікує велике розширення. Blackwood заснована на історії «Ворота Облівіона», частини якої виходитимуть протягом усьог... Читати далі...

У чорному лісі темні змови The Elder Scrolls Online, онлайн-гра в жанрі RPG від Zenimax Online Studio, очікує велике розширення. Blackwood заснована на історії «Ворота Облівіона», частини якої виходитимуть протягом усього 2021 року. Глава «Чорний ліс» є самостійною історією, але вона продовжує події «Врат». Більше 30 годин сюжету відбуваються за 800 років до подій The Elder Scrolls IV: Oblivion. Ви маєте подорожувати барвистим регіоном Тамріеля, в якому поєднуються різнобічна культура аргоніан і марнославство імперців. Вплив даедра зростає, змушуючи жителів боротися ще й із жорстокими витівками Облівіона. Ваша подорож лежить через самобутній край, де спокій тільки сниться. Ви відвідаєте місто Лейавін, Нібенейський ліс та значні масштаби болотяної землі Чорноліської топи. У процесі проходження глави Blackwood ви розберетеся в змові скинутих з трона імперців Довгого Дому і дізнаєтеся правду про кошмарну угоду, яка загрожує знищити весь народ Чорного лісу. Виною всьому Мерунес Дагон - Князь Руйнування, але що саме він задумав, вам ще доведеться дізнатися. У пошуках небезпечних пригод вам складуть компанію нові союзники. Ці віддані воїни підуть за вами на край світу і будуть боротися до кінця. Як подяка, ви зможете їх озброювати, наділяти здібностями і навчати потрібній поведінці в бою, тим самим підвищуючи їхній рівень. Тепер мандрівка Тамріелем не буде самотньою. Активації ключа: 1. Необхідно завантажити та встановити Steam http://steampowered.com/download/SteamInstall.msi (якщо ще не встановлено) 2. Зареєструвати новий акаунт у Steam або зайти до існуючого. 3. Перейти в розділ "Мої ігри" та вибрати "Активувати через Steam" і ввести ключ, отриманий відразу після оплати. 4. Після активації гра з'явиться у списку ігор і ви зможете завантажити її зі steam.

Написати відгук

Увага: HTML не підтримується!

Мітки: The Elder Scrolls Online: Blackwood (Ключ Steam) для ПК, 1424799058, Bethesda Softworks, Ігри на ПК (ключі активації)

Рекомендовані
Вітаємо, чим можемо допомогти?
×