Elite Dangerous: Odyssey - Deluxe Edition (Ключ Steam) для ПК

В наявності

960грн.

Скорочений опис

Розвертайте трап, командире. Настав час залишити свій слід у галактиці з Elite Dangerous: Odyssey. Вивчайте далекі світи на двох і розширюйте межі вивченого космосу. На вас чекають тисячі унікальних планет, на які з само... Читати далі...

Розвертайте трап, командире. Настав час залишити свій слід у галактиці з Elite Dangerous: Odyssey. Вивчайте далекі світи на двох і розширюйте межі вивченого космосу. На вас чекають тисячі унікальних планет, на які з самого початку часів не ступала нога людини. В Elite Dangerous: Odyssey ви станете справжнім першопрохідцем.

Пориньте у незвідане

Дізнайтеся галактику з нового боку. Відкривайте мальовничі планети за допомогою новітніх технологій і висаджуйтесь на них, щоб побачити, як встає їхнє сонце, шукайте поселення та застави та досліджуйте весь всесвіт без жодних обмежень.

Знайдіть свій шлях

Виберіть підходящий саме для вас спосіб заробітку: від дипломатії та торгівлі до шпигунських місій та космічних боїв. Нескінченна різноманітність завдань, локацій та персонажів не дасть вам занудьгувати ні на секунду.

Зберіть свою команду

По всій галактиці розкидані соціальні локації, де командири можуть планувати наступні кроки. Створюйте спілки, користуйтеся різними послугами або віддайте свій корабель до рук досвідчених інженерів для ремонту. На цих заставах також можна придбати та покращити зброю та обладнання.

Мистецтво бою

Беріть участь у напружених боях від першої особи, збирайте найкращу зброю та спорядження для свого персонажа та приймайте стратегічні рішення разом із союзниками. У багаторівневій битві, де зійшлися командири, наземна техніка та космічні кораблі, вам знадобиться вся ваша хитрість та хоробрість.

В Deluxe Edition входить:

- Elite Dangerous: Odyssey

- Elite Dangerous: Odyssey OST

Написати відгук

Увага: HTML не підтримується!

Мітки: Elite Dangerous: Odyssey - Deluxe Edition (Ключ Steam) для ПК, Card-807602, Ігри на ПК (ключі активації)

Рекомендовані
Вітаємо, чим можемо допомогти?
×