Elite Dangerous: Standard Edition (Ключ Xbox One) регион Аргентина

Артикул: 1338123468
Виробник: Frontier

220грн.

Скорочений опис

Час великих відкриттів Elite Dangerous – це третина культової серії, перша гра якої вийшла далекого 1984 року. Розробники вирішили звернутися до коріння та передати сучасним гравцям незабутній дух оригіналу. На вас чекає... Читати далі...

Час великих відкриттів Elite Dangerous – це третина культової серії, перша гра якої вийшла далекого 1984 року. Розробники вирішили звернутися до коріння та передати сучасним гравцям незабутній дух оригіналу. На вас чекає повна свобода дій, можливість безпосередньо впливати на розвиток сюжету та Чумацький Шлях у повному розпорядженні. Але про все по порядку. Elite Dangerous - це епічного масштабу розрахована на багато користувачів гра, в якій вам належить стартувати, маючи в розпорядженні лише невеликий зореліт і пару монет, але після неймовірних пригод ви обзаведетеся грошима, навичками, впливом і знаннями, які необхідні, щоб зайняти належне вам місці серед Еліти. Події Elite Dangerous розгортаються серед 400 мільярдів зіркових систем нашої галактики. Розробники відтворили реальні зірки, планети, місяці, астероїдні поля та чорні діри Чумацького Шляху у реальних пропорціях. Від такого масштабу може закрутитись голова. І весь цей світ лежить у вас на долоні і чекає на ваші рішення, які повністю його змінять. Вдосконалюйте свій корабель, кастомізуйте кожен його елемент, досліджуйте безмежні світи, полюйте, боріться за ресурси, торгуйте, займайтеся контрабандою та виживайте у безжальному космосі зразка 3301 року. Грайте в соло або в командному режимі. Доля галактики залежить від ваших рук. Настав час великих відкриттів разом із Elite Dangerous!

Активация - Xbox Live

Активация через браузер: 

 • Если у вас есть учетная запись Xbox Live — просто войдите в Вашу учетную запись Xbox и введите 25-значный код активации продукта.
 • Если у вас нет учетной записи Xbox Live — пройдите на live.xbox.com и, следуя инструкциям на сайте, создайте новую учетную запись. Затем войдите в Вашу учетную запись Xbox и введите 25-значный код активации продукта.

Для активации продуктов, предназначенных для Xbox One:

 • Убедитесь, что выполнен вход в учетную запись Microsoft, для которой вы хотите активировать код.
 • На главной странице прокрутите влево и выберите значок Магазин.
 • В центре экрана Магазин Xbox выберите Активировать код.
 • Введите свой 25-значный код предоплаты и выберите Подтвердить.

Для активации продуктов, предназначенных для Xbox 360:

 • Выполните вход в учетную запись Microsoft, для которой необходимо активировать код предоплаты.
 • Нажмите кнопку запуска Guide на геймпаде.
 • Выберите Игры и приложения, а затем выберите Активировать код.
 • Введите 25-значный код предоплаты и выберите Готово.
 • Когда появится запрос, выберите Да, чтобы подтвердить активацию.

Написати відгук

Увага: HTML не підтримується!

Мітки: Elite Dangerous: Standard Edition (Ключ Xbox One) регион Аргентина, 1338123468, Frontier, Ігри для Xbox One | Series X/S

Рекомендовані
Вітаємо, чим можемо допомогти?
×