Endless Space: Collection & Definitive Edition (Ключ Steam) для ПК

В наявності

60грн.

Скорочений опис

На початку були Вічні Першими істотами у галактиці були Вічні. Повіками вони бороздили простори Всесвіту. Сьогодні від них залишився тільки Прах – темна субстанція, рознесена галактичними вітрами і яка знайшла свій остан... Читати далі...

На початку були Вічні

Першими істотами у галактиці були Вічні. Повіками вони бороздили простори Всесвіту. Сьогодні від них залишився тільки Прах – темна субстанція, рознесена галактичними вітрами і яка знайшла свій останній притулок у занедбаних храмах. Саме завдяки Праху нинішні правителі мають владу. На ту ж фракцію, яка заволодіє Прахом і спіткає його таємниці, чекає влада над усією галактикою.

Endless Space – це стратегічна гра в науково-фантастичному сеттингу, де вам доведеться вивести свою фракцію на перше місце. Візьміть до рук управління однією з восьми цивілізацій, досліджуйте безмежні космічні простори, впроваджуйте технології, боріться за першість. Ігровий світ постійно генерується наново, що гарантує унікальний ігровий досвід.

Endless Space – Collection – це повноцінна пригода, яка включає оригінальну гру і доповнення «Disharmony». DLC привносить у гру нову фракцію «Гармонія» з іншими правилами гри. Розробники покращили штучний інтелект, завдяки чому суперники поводяться більш непередбачувано. Також доповнення привносить нові винищувачі, перероблений інтерфейс та косметичні поліпшення.

Endless Space – Collection – це пропускний квиток у світ гри для максимального занурення. Гра сподобається всім фанатам стратегій та сеттингу наукової фантастики.

Написати відгук

Увага: HTML не підтримується!
Рекомендовані
Вітаємо, чим можемо допомогти?
×