Expeditions: Conquistador (Ключ Steam) для ПК

В наявності

210грн.

Скорочений опис

Підкоріть Нове світло: у XVI столітті іспанські дослідники та солдати дісталися берегів Америки. У пошуках золота, слави та пригод вони вирушили в незвідані дикі краї — назустріч голоду, хворобам та небезпечним хижакам. ... Читати далі...

Підкоріть Нове світло: у XVI столітті іспанські дослідники та солдати дісталися берегів Америки. У пошуках золота, слави та пригод вони вирушили в незвідані дикі краї — назустріч голоду, хворобам та небезпечним хижакам. Їхня експедиція принесла крах і загибель Ацтекської імперії.

Перепишіть історію конкістадорів: укладайте дипломатичні спілки з корінним населенням... або трощите дикунів і несіть цивілізацію їхнім язичницьким племенам! Створіть експедицію з окремих персонажів: вибирайте учасників експедиції більш ніж з 30 персонажів, але будьте обережні - всі вони мають власні риси, власну думку і власні моральні норми.

Вирушайте на полювання за немислимими багатствами та беріть участь у напружених боях у самому серці безжальних джунглів. У цій покроковій стратегічній рольовій грі планування і тактика так само важливі, як управління ресурсами. У Expeditions: Conquistador на вас чекає глибока сюжетна лінія, поділена на дві кампанії загальною тривалістю понад 25 годин. Це справжній золотий скарб для всіх шанувальників покрокових стратегій як досвідчених гравців, так і новачків!

Особливості

  • Відкрийте для себе Нове світло! Досліджуйте територію Америки та відвідайте легендарні місця, розшукуючи у непрохідних джунглях стародавні руїни та містичні храми.

  • Зберіть свій загін! Вибирайте учасників експедиції більш ніж із 30 персонажів, навчайте підлеглих та ведіть їх у бій. Тренуйте своїх солдатів, перетворюючи зелених новобранців на загартованих воїнів.

  • Чотири різні рівні складності з можливістю додаткового налаштування - кожен гравець від новачка до майстра зможе підібрати режим собі до душі. Головне, будьте обережні з режимом "Залізна людина" (Iron Man): у ньому жодної пощади не буде!

  • Вибір та наслідки: використовуйте свої навички, щоб уникнути кровопролиття, а коли дипломатія виявиться безсилою, приготуйтеся пустити в хід всю свою тактичну майстерність, борючись більш ніж на 70 різних полях лайки.

Написати відгук

Увага: HTML не підтримується!
Рекомендовані
Вітаємо, чим можемо допомогти?
×