F1 2015 (Ключ Steam) для ПК

В наявності
Виробник: Electronic Arts

170грн.

Скорочений опис

F1 2015 – симулятор автоперегонів, офіційна гра чемпіонату FIA FORMULA ONE 2015. Гравцям належить битися за звання чемпіона в гонках Формули-1 та випробувати дивовижні відчуття, які здатні подарувати ця реалістична гра. ... Читати далі...

F1 2015 – симулятор автоперегонів, офіційна гра чемпіонату FIA FORMULA ONE 2015. Гравцям належить битися за звання чемпіона в гонках Формули-1 та випробувати дивовижні відчуття, які здатні подарувати ця реалістична гра. Беріть участь у найпрестижніших гоночних заїздах за всю історію автоспорту.

Гра є продовженням популярної серії автосимуляторів. Багато гравців полюбили ігри цієї серії за її численні плюси, і нова частина не стане винятком. Розробники підготували нові режими чемпіонату, практики. Для гри розроблений новий двигун, який відтворює легендарну швидкість і блискучу керованість гоночних автомобілів. Крім того, гравці зможуть поринути у режим «прямої трансляції», який передає неповторну атмосферу справжньої гонки. Відчуйте себе гонщиком найпрестижнішого у світі чемпіонату, закінчіть гонку першим і зійдіть на п'єдестал, ставши чемпіоном Формули-1.

Написати відгук

Увага: HTML не підтримується!

Мітки: F1 2015 (Ключ Steam) для ПК, Card-8078, Electronic Arts, Ігри на ПК (ключі активації)

Рекомендовані
Вітаємо, чим можемо допомогти?
×