F1 2020: Seventy Edition (Ключ Xbox One) регион Аргентина

Артикул: 1379040378
Виробник: Paradox

245грн.

Скорочений опис

F1 2020 - це найповноцінніша гра, що симулює гонки серії Формула 1, в якій гравець, сівши за кермо свого гоночного боліда, зможе битися з найкращими гонщиками світу. Вперше за історію серії ігор F1 ви зможете зібрати вла... Читати далі...

F1 2020 - це найповноцінніша гра, що симулює гонки серії Формула 1, в якій гравець, сівши за кермо свого гоночного боліда, зможе битися з найкращими гонщиками світу. Вперше за історію серії ігор F1 ви зможете зібрати власну команду, створивши свого гонщика, обравши спонсора, постачальника двигунів, а також найнявши інших командних човнів. Ваша команда буде 11-ою командою, яка виступає на чемпіонаті. Створіть ідеальну команду та завоюйте титул чемпіона! Ігри: Налаштуйте гру під себе: Налаштуйте ваш 10-річний режим кар'єри під себе, включаючи можливість почати з чемпіонату Формули 2, можливість зміни довжини сезонів, а також можливість регулювання рівня складності. Режим розділеного екрану для двох гравців: Доданий режим, який дозволяє грати двом гравцям разом за одним екраном! Офіційні команди: F1 2020 включає всі офіційні команди, всіх гонщиків цих команд, а також 22 траси, включаючи дві нові: трасу Ханої і трасу Зандворт. Новий режим МОЯ КОМАНДА - Вступіть у роль водія-менеджера, створіть свою команду з нуля! Створіть власного гонщика, виберіть спонсора, постачальника двигунів, найміть інших човнів вашої команди та вступіть у чемпіонат як 11-у команду! Розрахований на багато користувачів режим: беріть участь у ранжированих матчах, в яких перемоги і поразки будуть безпосередньо впливати на ваш рейтинг, або ж прокатіться з вітерцем без думок про рейтинги, у позатурнірних матчах, а також беріть участь у Лігах і щотижневих змаганнях. Спрощений режим: більш спрощений режим гонки, що дозволяє гравцям-початківцям вступити в ряди гонщиків F1.

Активация - Xbox Live

Активация через браузер: 

 • Если у вас есть учетная запись Xbox Live — просто войдите в Вашу учетную запись Xbox и введите 25-значный код активации продукта.
 • Если у вас нет учетной записи Xbox Live — пройдите на live.xbox.com и, следуя инструкциям на сайте, создайте новую учетную запись. Затем войдите в Вашу учетную запись Xbox и введите 25-значный код активации продукта.

Для активации продуктов, предназначенных для Xbox One:

 • Убедитесь, что выполнен вход в учетную запись Microsoft, для которой вы хотите активировать код.
 • На главной странице прокрутите влево и выберите значок Магазин.
 • В центре экрана Магазин Xbox выберите Активировать код.
 • Введите свой 25-значный код предоплаты и выберите Подтвердить.

Для активации продуктов, предназначенных для Xbox 360:

 • Выполните вход в учетную запись Microsoft, для которой необходимо активировать код предоплаты.
 • Нажмите кнопку запуска Guide на геймпаде.
 • Выберите Игры и приложения, а затем выберите Активировать код.
 • Введите 25-значный код предоплаты и выберите Готово.
 • Когда появится запрос, выберите Да, чтобы подтвердить активацию.

Написати відгук

Увага: HTML не підтримується!

Мітки: F1 2020: Seventy Edition (Ключ Xbox One) регион Аргентина, 1379040378, Paradox, Ігри для Xbox One | Series X/S

Рекомендовані
Вітаємо, чим можемо допомогти?
×