F1 22: Стандартне Видання (Ключ Origin) для ПК

В наявності
Виробник: EA Sports

1 860грн.

Скорочений опис

Новий сезон, нові правила Займіть місце пілота нового сезону та беріть участь у гонках за кермом різних автомобілів на легендарних трасах, включаючи новий автодром Майамі. Новий день гонки Вирушайте у захоплюючу віртуаль... Читати далі...

Новий сезон, нові правила

Займіть місце пілота нового сезону та беріть участь у гонках за кермом різних автомобілів на легендарних трасах, включаючи новий автодром Майамі.

Новий день гонки

Вирушайте у захоплюючу віртуальну пригоду по світу F1®, побувайте на піт-стопі, пройдіть прогрівальні кола, беріть участь у гонках формату «Спринт» і ділитесь своїми успіхами з іншими.

Адаптивний ІІ

Нова система ІІ для менш досвідчених гравців дозволяє комфортно почуватися в кожній гонці.

Моя команда

Створюючи свою команду F1® з нуля, визначте стартовий бюджет, вирішіть, які відділи будуть необхідні для розвитку, створіть персоналізовану ліврею для свого автомобіля.

Режим кар'єри

Випробуйте свої навички пілотування у світі F1® і пробийтеся на перший ряд стартових ґрат у знаменитому режимі 10-річної та парної кар'єри.

Formula 2™

У грі також з'являється головний підготовчий майданчик F1®. Проходження можливе у трьох варіантах: скорочений, середній та повний сезони – плюс додані матеріали сезонів 2021 та 2022*.

Написати відгук

Увага: HTML не підтримується!
Рекомендовані
Вітаємо, чим можемо допомогти?
×