Fable III (Ключ Steam) для ПК

В наявності

950грн.

Скорочений опис

Гра Fable III – продовження яскравої, динамічної гри, що отримала найвищі оцінки критиків та схвалення самих користувачів. Події Fable 3 розгортаються через 50 років після пригод, описаних у Fable II. Альбіон готовий до ... Читати далі...

Гра Fable III – продовження яскравої, динамічної гри, що отримала найвищі оцінки критиків та схвалення самих користувачів.

Події Fable 3 розгортаються через 50 років після пригод, описаних у Fable II. Альбіон готовий до промислової революції, але королівство в небезпеці. У Fable III, перш ніж зайняти трон, вам доведеться через багато пройти - брати участь у кривавих битвах пліч-о-пліч зі своїми підданими, дізнатися любов і біль втрати.

Всі рішення, які ви прийматимете, спочатку роздмухуючи полум'я революції, а потім - осів на трон Альбіону, вплинуть на долю всієї країни і всіх жителів.

Під час гри вам зустрінуться різні самобутні персонажі, виконані з властивим Fable гумором та у характерному стилі. Визначивши, чи є вашими друзями або, навпаки, ворогами, ви або приєднаєтеся до них, або вступите з ними в сутичку.

Ким же ви станете – героєм чи лиходієм, відчайдушним повстанцем, новим тираном чи найбільшим із королів? Вирішувати вам!

Написати відгук

Увага: HTML не підтримується!

Мітки: Fable III (Ключ Steam) для ПК, Card-8130, Ігри на ПК (ключі активації)

Рекомендовані
Вітаємо, чим можемо допомогти?
×