Fallout 3: Game of the Year Edition (Ключ Steam) для ПК

В наявності
Артикул: 1443661395
Виробник: Bethesda Softworks

260грн.

Скорочений опис

Найкраща гра 2008 року + офіційні доповнення Видання Game of the Year Edition культової пост-апокаліптичної RPG Fallout 3 включає оригінальну гру та 5 DLC. Вам належить пройти оригінальний сюжет, а також битися за звільн... Читати далі...

Найкраща гра 2008 року + офіційні доповнення Видання Game of the Year Edition культової пост-апокаліптичної RPG Fallout 3 включає оригінальну гру та 5 DLC. Вам належить пройти оригінальний сюжет, а також битися за звільнення Анкоріджа, відправитися в зруйнований Піттсбург, боротися пліч-о-пліч з роботом Ліберті Прайм (піднявши ваш рівень до 30), блукати по болотах в дусі Лавкрафта на туманній території поблизу штату Меріленд, а також із прибульцями. У Fallout 3 доступний вид від першої та третьої особи. Яким чином проходити гру – вирішуєте лише ви. Хочете стати грозою пусткою, несучи смерть всьому живому, або, навпаки, перетворитися на Промінь Надії для тих, хто вцілів після вибуху? Вибирайте будь-яку лінію поведінки та дійте, адже більшість квестових завдань можна вирішити у різний спосіб. Світ Fallout 3 величезний, різноманітний і сповнений небезпек. На вас чекають рейдери, поселення тих, що вижили і занедбані бункери, Супер Мутанти, гулі, величезний арсенал зброї, включаючи самопальну та високотехнологічну. Використовуйте систему SPECIAL з розумом - те, якого персонажа ви створите багато в чому визначить геймплей. У боях на виручку прийде система VATS - вибирайте, куди прицілитися, щоб завдати супротивнику нищівного удару. Ваша подорож відбуватиметься на тлі приголомшливих краєвидів напівзруйнованої Америки, де від старого світу залишилися лише пісні по радіо та обдерті прапори на вітрі.

Активация - Steam

  • Если не установлен Steam клиент, скачайте и установите его - Steam

  • Войдите в свой аккаунт Steam или зарегистрируйте новый, если у вас его еще нет.

  • Перейдите в раздел «Мои игры» и выберите там «Активировать через Steam».

  • Введите ключ активации.

  • После этого игра отобразится в списке, и вы сможете скачать игру.

Написати відгук

Увага: HTML не підтримується!

Мітки: Fallout 3: Game of the Year Edition (Ключ Steam) для ПК, 1443661395, Bethesda Softworks, Ігри на ПК (ключі активації)

Рекомендовані
Вітаємо, чим можемо допомогти?
×