Fallout 4: Game of the Year Edition (Ключ Steam) для ПК

В наявності
Виробник: Bethesda Softworks

475грн.

Скорочений опис

У 2077 почалася ядерна війна, загнавши всіх уцілілих у Притулку. Проте не варто заздрити тим, хто вижив. У сховищах над людьми ставлять експерименти, а щасливчиків просто заморожують у кріокамерах. Нашого героя можна бул... Читати далі...

У 2077 почалася ядерна війна, загнавши всіх уцілілих у Притулку. Проте не варто заздрити тим, хто вижив. У сховищах над людьми ставлять експерименти, а щасливчиків просто заморожують у кріокамерах. Нашого героя можна було б віднести до розряду везунчиків, та його дружину вбивають, а сина викрадають, заморозивши героя ще на 60 років. І ось, двері Притулку №111 знову відчинені, демонструючи мальовничий і шалено гарний піст апокаліптичний світ, в якому героєві належить знайти свого зниклого сина. Шлях до своєї мети буде зовсім не легким, а результат виявиться неприємним сюрпризом, перекресливши всі цілі та старання, поставивши вас у глухий кут… Ігровий процес Перед вами постане величезний відкритий світ з безліччю можливостей і локацій. Тут стільки всього, що іноді думаєш: чи можливо охопити всі надані шляхи? Нововведення Покращена графіка і детальніше промальовування кожної дрібниці в сукупності з технічними можливостями дозволять насолодитися дійсно гарною грою. Нова система SPECIAL дозволить отримати індивідуального героя, про якого завжди мріяли, починаючи із зовнішнього вигляду, закінчуючи особливостями характеру. А взаємодія з навколишнім світом відкриває всебічні можливості: все від будівництва бази, до збору провізії – тепер видобувається власноруч. Оновлений режим VATS перетворює кожну битву на мистецтво: уповільнення часу дозволяє озирнутися і зосередиться на супротивнику. Хоча, якщо є бажання ломиться напролом, справа ваша. Особливу увагу хочеться приділити появі компаньйонів. Якщо попередні частини Fallout залишали на герої відбиток «одиначки», тут вам складуть ненав'язливу компанію. І знову, ваш компаньйон та його поведінка, повністю залежать від вашого вибору та дій!

Написати відгук

Увага: HTML не підтримується!

Мітки: Fallout 4: Game of the Year Edition (Ключ Steam) для ПК, Card-8015, Bethesda Softworks, Ігри на ПК (ключі активації)

Рекомендовані
Вітаємо, чим можемо допомогти?
×