Far Cry 4 (Ключ Uplay) для ПК

В наявності
Артикул: 1207760478
Виробник: Ubisoft

245грн.

Скорочений опис

Ласкаво просимо до Гімалаїв Far Cry 4 підніме вас на засніжені гірські вершини Гімалаїв, де ви насолодитеся прекрасними краєвидами Кірата. Зустрічайте продовження шаленої серії від Ubisoft Montreal. Місце дії нової части... Читати далі...

Ласкаво просимо до Гімалаїв Far Cry 4 підніме вас на засніжені гірські вершини Гімалаїв, де ви насолодитеся прекрасними краєвидами Кірата. Зустрічайте продовження шаленої серії від Ubisoft Montreal. Місце дії нової частини переноситься із сонячних тропічних островів на мальовничі гірські рівнини. У Far Cry 4 на вас чекає ще більше божевілля, руйнівних гармат, барвистих вибухів і карколомних трюків. Ви граєте за Аджая Гейла, неабиякого азіатського хлопця, який прибув у Кірат, щоб виконати останнє бажання своєї матері, але, на нещасний збіг обставин, виявився втягнутий у громадянську війну. Місцеві жителі планують повстання проти самозваного правителя Пагана Міна, кровожерливого безумця, який тримає всю країну в страху та заливає землі річками крові. Місцева фауна вражаюче різноманітна, але водночас украй небезпечна. Проходячи повз дикі ліси або перебуваючи на відкритій місцевості, ви ризикуєте бути вбитим орлом-яйцеїдом, носорогом, леопардом або навіть медоїдом. Геймплей у Far Cry 4 став ще динамічнішим, а взаємодія з навколишніми об'єктами тепер є невід'ємною частиною гри: осідлайте слона і задайте спеку своїм ворогам, літайте на вдосконаленому гіроплані та відзначайте ворожі позиції або спустіться з гірських вершин на костюмі-крилу. Крім цього, вам відкриється актуальна мережева гра і кооперативний режим до 2-х гравців.

Активация - Uplay

1. Скачайте и установите на свой компьютер специальную программу Uplay (сайт http://uplay.ubi.com/):
http://static3.cdn.ubi.com/orbit/launcher_installer/UplayInstaller.exe

2. Запустите Uplay.

3. Зайдите в уже существующий аккаунт или зарегистрируйте новый.

4. На верхнем горизонтальном меню выберите пункт "ИГРЫ" и нажмите кнопку "Активировать продукт".

5. В появившемся окне "Активация продукта" введите ключ активации игры в поле ввода. Проверьте правильность ввода и нажмите кнопку "OK".

6. Cистема Uplay покажет вам какую игру вы собираетесь активировать. Если вы согласны, то нажимайте "Активировать".

7. Игра была активирована и добавлена в вашу библиотеку аккаунту Uplay (Юплей).

8. Чтобы скачать и установить саму игру - нажмите на картинку игры в списке ваших игр и выберите "Скачать игру".

Написати відгук

Увага: HTML не підтримується!

Мітки: Far Cry 4 (Ключ Uplay) для ПК, 1207760478, Ubisoft, Ігри на ПК (ключі активації)

Рекомендовані
Вітаємо, чим можемо допомогти?
×