Far Cry 5 (Ключ Uplay) для ПК

В наявності
Артикул: 1197463198
Виробник: Ubisoft

410грн.

Скорочений опис

Порятунок приходить тоді, коли на нього не чекають Після виходу Far Cry 3 серія обзавелася мільйонами фанатів з усього світу. Це підтверджують величезні наклади проданих копій. Але якщо Far Cry 4 та Far Cry Primal не вне... Читати далі...

Порятунок приходить тоді, коли на нього не чекають Після виходу Far Cry 3 серія обзавелася мільйонами фанатів з усього світу. Це підтверджують величезні наклади проданих копій. Але якщо Far Cry 4 та Far Cry Primal не внесли кардинальних змін, то наступна номерна частина обіцяє багато цікавого. Не тільки про графіку. У Far Cry 5 гравці вирушать до Американської глибинки, де балом править релігійна банда «Брама Едему». Її очолює проповідник Джозеф Сід, який уявив себе Богом. Вирішивши купити Far Cry 5 у нашому магазині, ви почнете грати за помічника шерифа, який має намір зупинити свавілля в рідному окрузі Хоуп штату Монтана. Поодинці з армією фанатиків не впорається навіть Чаку Норрісу. Але це не точно. Гравцеві допоможуть пастор Джером Джефріс, льотчик-аматор Нік Райєм та барменша Мері Мей Фейргрейв. Додамо до цього кооперативне проходження з друзями, і сили стануть рівними. Far Cry 5 від Ubisoft відкриває нові можливості серії. Ви зможете літати на вертольотах та літаках, приручати диких тварин, рибалити та взаємодіяти з місцевими жителями. Не всі вважають Сіда безумцем, деякі його навіть підтримують. Ваше завдання у тому, щоб їх переконати. І звільнити свій будинок. Великий арсенал зброї та допомога друзів у мережевому режимі допоможуть у цій непростій місії. Запитай себе, хто ви? Заручник ситуації чи Американець, який бореться за свої права та свободи?

Активация - Uplay

1. Скачайте и установите на свой компьютер специальную программу Uplay (сайт http://uplay.ubi.com/):
http://static3.cdn.ubi.com/orbit/launcher_installer/UplayInstaller.exe

2. Запустите Uplay.

3. Зайдите в уже существующий аккаунт или зарегистрируйте новый.

4. На верхнем горизонтальном меню выберите пункт "ИГРЫ" и нажмите кнопку "Активировать продукт".

5. В появившемся окне "Активация продукта" введите ключ активации игры в поле ввода. Проверьте правильность ввода и нажмите кнопку "OK".

6. Cистема Uplay покажет вам какую игру вы собираетесь активировать. Если вы согласны, то нажимайте "Активировать".

7. Игра была активирована и добавлена в вашу библиотеку аккаунту Uplay (Юплей).

8. Чтобы скачать и установить саму игру - нажмите на картинку игры в списке ваших игр и выберите "Скачать игру".

Написати відгук

Увага: HTML не підтримується!

Мітки: Far Cry 5 (Ключ Uplay) для ПК, 1197463198, Ubisoft, Ігри на ПК (ключі активації)

Рекомендовані
Вітаємо, чим можемо допомогти?
×