FAR CRY 5 (Ключ Xbox) Регіон Аргентина

Артикул: 1321834049
Виробник: Ubisoft

270грн.

Скорочений опис

На цей раз дія знаменитої серії Far Cry відбувається в Америці. Ласкаво просимо в Монтану - округ Хоуп - землі вільних та сміливих, захоплені фанатиками Врат Едему. Дайте відсіч Йосипу Сіду та його прихильникам. Розпаліт... Читати далі...

На цей раз дія знаменитої серії Far Cry відбувається в Америці. Ласкаво просимо в Монтану - округ Хоуп - землі вільних та сміливих, захоплені фанатиками Врат Едему. Дайте відсіч Йосипу Сіду та його прихильникам. Розпаліть вогонь опору. У цьому величезному відкритому світі, ваші здібності та креативність будуть перевірені найжорстокішим ворогом за всю історію ігор Far Cry. Стати променем надії для місцевих жителів округу, грайте поодинці або разом із друзями, створіть унікального персонажа та використовуйте найрізноманітнішу техніку. Приготуйтеся зануритися в дикий і країнський світ штату Монтани. Активація - Xbox Live Активація через браузер: Якщо у вас є обліковий запис Xbox Live, просто увійдіть до вашого облікового запису Xbox і введіть 25-значний код активації продукту. Якщо у вас немає облікового запису Xbox Live — пройдіть на live.xbox.com і, дотримуючись інструкцій на сайті, створіть новий обліковий запис. Потім увійдіть до вашого облікового запису Xbox і введіть 25-значний код активації продукту. Щоб активувати продукти, призначені для Xbox One: Переконайтеся, що ввімкнено обліковий запис Microsoft, для якого ви бажаєте активувати код. На головній сторінці прокрутіть вліво та виберіть піктограму Магазин. У центрі екрана Магазин Xbox виберіть Активувати код. Введіть свій 25-значний код передоплати та виберіть Підтвердити.

Активация - Xbox Live

Активация через браузер: 

 • Если у вас есть учетная запись Xbox Live — просто войдите в Вашу учетную запись Xbox и введите 25-значный код активации продукта.
 • Если у вас нет учетной записи Xbox Live — пройдите на live.xbox.com и, следуя инструкциям на сайте, создайте новую учетную запись. Затем войдите в Вашу учетную запись Xbox и введите 25-значный код активации продукта.

Для активации продуктов, предназначенных для Xbox One:

 • Убедитесь, что выполнен вход в учетную запись Microsoft, для которой вы хотите активировать код.
 • На главной странице прокрутите влево и выберите значок Магазин.
 • В центре экрана Магазин Xbox выберите Активировать код.
 • Введите свой 25-значный код предоплаты и выберите Подтвердить.

Для активации продуктов, предназначенных для Xbox 360:

 • Выполните вход в учетную запись Microsoft, для которой необходимо активировать код предоплаты.
 • Нажмите кнопку запуска Guide на геймпаде.
 • Выберите Игры и приложения, а затем выберите Активировать код.
 • Введите 25-значный код предоплаты и выберите Готово.
 • Когда появится запрос, выберите Да, чтобы подтвердить активацию.

Написати відгук

Увага: HTML не підтримується!

Мітки: FAR CRY 5 (Ключ Xbox) Регіон Аргентина, 1321834049, Ubisoft, Ігри для Xbox One | Series X/S

Рекомендовані
Вітаємо, чим можемо допомогти?
×