Farming Simulator 19 (Акаунт Steam) для ПК

Новинка
В наявності

70грн.

Скорочений опис

Найкращий симулятор ферми повертається з оновленою графікою та новими ігровими можливостями, які зроблять гру ще більш реалістичною! Стати сучасним фермером і розвивайте свою ферму на двох величезних картах — американськ... Читати далі...

Найкращий симулятор ферми повертається з оновленою графікою та новими ігровими можливостями, які зроблять гру ще більш реалістичною! Стати сучасним фермером і розвивайте свою ферму на двох величезних картах — американській та європейській, де завжди буде чим зайнятися — від збору врожаю до догляду за тваринами.

Візьміть під своє управління більше 300 правдоподібних сільськогосподарських машин від таких виробників, як John Deere, Case IH, New Holland, Challenger, Fendt, Massey Ferguson, Valtra, Krone, Deutz-Fahr та багато інших. Розширюйте та розвивайте свої володіння, граючи по мережі разом з іншими фермерами, та завантажуйте створені спільнотою гравців модифікації, відкриваючи все нові та нові можливості у світі Farming Simulator!

ГОЛОВНІ ОСОБЛИВОСТІ

• 3 БОНУСНІ ТРАНСПОРТНІ ЗАСОБИ. Завантажте 3 безкоштовні бонусні засоби з ModHub: John Deere XUV865M Gator, CLAAS DOMINATOR 108 SL MAXI, CLAAS TORION 1914 Dev Mule.
• Візьміть під керування понад 380 правдоподібних сільськогосподарських машин та інструментів від 100 найбільших виробників, у тому числі від відомого бренду CLAAS, який був вперше доданий у гру.
• Вирощуйте, збирайте та продавайте всі види культур — соняшник, сою, пшеницю, цукрову тростину, бавовну та багато іншого.
• Доглядайте худобу: за свинями, коровами, вівцями, курями та кіньми.
• Катайтеся верхи та досліджуйте величезні європейські та американські карти, на яких завжди буде чим зайнятися.
• До 16 гравців можуть допомагати вам розвивати ферму онлайн, а всілякі моди спільноти для консолей та ПК зроблять гру ще цікавішою.

Написати відгук

Увага: HTML не підтримується!