Farming Simulator 22 - YEAR 1 Bundle (Ключ Xbox) Регион Аргентина

В наявності
Артикул: 1519859540
Виробник: Giant Force

760грн.

Скорочений опис

Пропонуємо Farming Simulator 22! Нові карти, бренди, машини, функції та багато іншого. У грі змінюватимуться пори року – від літа до зими зі снігом Покращена продуктивність, якість, додано більше тварин Цього року поверт... Читати далі...

Пропонуємо Farming Simulator 22! Нові карти, бренди, машини, функції та багато іншого. У грі змінюватимуться пори року – від літа до зими зі снігом Покращена продуктивність, якість, додано більше тварин Цього року повертається неперевершений і купований мільйонами гравців фермерський симулятор! Завдяки новим функціям і поліпшенням Farming Simulator 22 дозволить кожному гравцеві-фермеру-початківцю творчо побудувати свою ферму - незалежно від віку і реальної професії. Може зробити це самостійно, або з друзями в розрахованому на багато користувачів режимі до 8 гравців на консолях і до 16 на ПК, Mac і Stadia, який підтримує крос платформну гру. Нові сільгосп господарські культури, нові карти, нові машини та нові бренди. Крім того, додали сніг: гравці повинні підготуватися до динамічної зміни погоди, сезонів та на те, що це вплине на геймплей, а також до інших функцій, які будуть анонсовані найближчим часом! Пробираючись через сніг - пізнай глибини фермерського землеробства Farming Simulator 22 пропонує більше занурення завдяки безлічі нововведень та не обмеженими можливостями у грі для гравця. Дві нові карти плюс оновлена карта альпійського Ерленграта наголосять на різних видах сільськогосподарських робіт залежно від сезону. З набором більш ніж 400 машин та інструментів від більш ніж 100 сільськогосподарських брендів, включаючи нові категорії, гравці можуть розраховувати на покращений і реалістичний симулятор. Але навіть новачкам буде легко поринути у сільське господарство, тваринництво та лісове господарство. Створи ще більше захоплюючих сільськогосподарських світів Farming Simulator 22, заснований на двигуні GIANTS Engine 9, має безліч технічних покращень, таких як більш реалістична поведінка ІІ та багатішими локаціями. Завдяки цим локаціям гравці ще глибше поринуть у спосіб життя віртуального сільського господарства: наприклад, звуки двигунів тракторів здаються ще більш реалістичними.

Активация - Xbox Live

Активация через браузер: 

 • Если у вас есть учетная запись Xbox Live — просто войдите в Вашу учетную запись Xbox и введите 25-значный код активации продукта.
 • Если у вас нет учетной записи Xbox Live — пройдите на live.xbox.com и, следуя инструкциям на сайте, создайте новую учетную запись. Затем войдите в Вашу учетную запись Xbox и введите 25-значный код активации продукта.

Для активации продуктов, предназначенных для Xbox One:

 • Убедитесь, что выполнен вход в учетную запись Microsoft, для которой вы хотите активировать код.
 • На главной странице прокрутите влево и выберите значок Магазин.
 • В центре экрана Магазин Xbox выберите Активировать код.
 • Введите свой 25-значный код предоплаты и выберите Подтвердить.

Для активации продуктов, предназначенных для Xbox 360:

 • Выполните вход в учетную запись Microsoft, для которой необходимо активировать код предоплаты.
 • Нажмите кнопку запуска Guide на геймпаде.
 • Выберите Игры и приложения, а затем выберите Активировать код.
 • Введите 25-значный код предоплаты и выберите Готово.
 • Когда появится запрос, выберите Да, чтобы подтвердить активацию.

Написати відгук

Увага: HTML не підтримується!

Мітки: Farming Simulator 22 - YEAR 1 Bundle (Ключ Xbox) Регион Аргентина, 1519859540, Giant Force, Ігри для Xbox One | Series X/S

Рекомендовані
Вітаємо, чим можемо допомогти?
×