FIFA 17 (Ключ Origin) для ПК

Новинка
В наявності
Виробник: Electronic Arts

490грн.

Скорочений опис

Будьте серед перших гравців нового режиму «Історія» на базі Frostbite, в якому вам належить створити власну футбольну історію як на полі, так і за його межами на ПК. Перевірте напруження справжніх пристрастей неповторног... Читати далі...

Будьте серед перших гравців нового режиму «Історія» на базі Frostbite, в якому вам належить створити власну футбольну історію як на полі, так і за його межами на ПК. Перевірте напруження справжніх пристрастей неповторного світу спортивного симулятора FIFA 17.
Спортивний симулятор на базі Frostbite змінить ваші уявлення про ігровий процес, суперництво та емоції від гри та занурить вас у неймовірну атмосферу футболу.
Вдихніть гравців своє бачення футболу, яке вони втілять на полі. Тільки від вас залежить те, як вони будуть мислити, рухатися та взаємодіяти з партнерами.

особливості:

•На базі технології Frostbite. Frostbite – один із провідних ігрових движків – забезпечує правдоподібність ігрового процесу, переносить гравця у нові футбольні світи та знайомить його з емоційними героями гри.
•Новий сюжетний режим. Вперше у серії ігор FIFA ви зможете пройти свій власний шлях у ролі висхідної зірки АПЛ Алекса Хантера. Грайте під керівництвом автентичних тренерів пліч-о-пліч з одними з найкращих гравців планети, відкрийте нові футбольні світи, проходячи через злети та падіння своєї Історії.
•Перероблена фізична модель та нові атакуючі можливості. У FIFA 17 гравці абсолютно по-новому взаємодіють у всіх частинах поля. Тепер ви повністю контролюєте боротьбу за простір та володіння м'ячем. Крім того, нові атакуючі можливості дозволяють гравцям частіше створювати моменти для удару та взяття воріт.
•Перероблені стандарти. Виконуйте будь-який стандарт - від кутових до пенальті - у своєму неповторному стилі, повністю контролюючи ситуацію.
•Активна система інтелекту. Завдяки новій системі, що проводить постійний просторовий аналіз, збільшується активність гравців без м'яча та змінюється алгоритм руху, реакції та читання ситуації гравцями.

Написати відгук

Увага: HTML не підтримується!
Рекомендовані