FIFA 21: Champions Edition (Аккаунт Xbox One) регион Аргентина

В наявності
Виробник: Electronic Arts

280грн.

Скорочений опис

На вулицях та на стадіонах - FIFA 21 надає ще більше можливостей для гри, включаючи такі турніри, як UEFA Champions League та CONMEBOL Libertadores. Особливості Ігри: Режим кар'єри - Завдяки безлічі нововведень у матчах,... Читати далі...

На вулицях та на стадіонах - FIFA 21 надає ще більше можливостей для гри, включаючи такі турніри, як UEFA Champions League та CONMEBOL Libertadores. Особливості Ігри: Режим кар'єри - Завдяки безлічі нововведень у матчах, трансферах та тренуваннях з'являється нова глибина - тепер у вас буде більше контролю на шляху до футбольних вершин. FUT - Відкривайте нові ігрові можливості в найпопулярнішому ігровому режимі FIFA, зібравши команду із суперзірок сучасності та минулих років у FIFA 21 Ultimate Team. VOLTA - Відчуйте справжній дух вуличного футболу, граючи з друзями та демонструючи свою майстерність та стиль у міні-футбольних матчах різного формату на майданчиках у всьому світі. Гранична реалістичність - У FIFA 21 на вас чекає неперевершена реалістичність: понад 30 офіційних ліг, понад 700 команд та понад 17 000 реальних гравців. Цей продукт є ключем активації ліцензійної копії FIFA 21 для Xbox One. Активація здійснюється через ваш Xbox Live обліковий запис або консоль. Активація - Xbox Live Якщо у вас є обліковий запис Xbox Live, просто увійдіть до вашого облікового запису Xbox і введіть 25-значний код активації продукту. Якщо у вас немає облікового запису Xbox Live — зайдіть на live.xbox.com і, дотримуючись інструкцій на сайті, створіть новий обліковий запис. Потім увійдіть до вашого облікового запису Xbox і введіть 25-значний код активації продукту.

Написати відгук

Увага: HTML не підтримується!

Мітки: FIFA 21: Champions Edition (Аккаунт Xbox One) регион Аргентина, 1321826222, Electronic Arts, Ігри на Xbox One Series X/S (акаунті)

Вітаємо, чим можемо допомогти?
×