FIFA 22 (Xbox One)

В наявності

1 900грн.

Скорочений опис

Заряджена футболомEA SPORTS FIFA 22 наближає гру до реальності з фундаментальними поліпшеннями ігрового процесу і інноваціями в усіх режимах. Серед нових можливостей ігрового процесу FIFA 22 – велика стабільність на оста... Читати далі...

Заряджена футболом

EA SPORTS FIFA 22 наближає гру до реальності з фундаментальними поліпшеннями ігрового процесу і інноваціями в усіх режимах. Серед нових можливостей ігрового процесу FIFA 22 – велика стабільність на останньому рубежі завдяки зміні поведінки воротарів, нова фізика м'яча, вибухові ривки, що віддають належне прискоренню найшвидших футболістів світу, а також нові атакуючі тактики, що дозволяють контролювати гру команди. Здійсніть свої футбольні мрії в режимі кар'єри – створіть футбольний клуб і ведіть його до слави. VOLTA FOOTBALL винагороджує вас за вашу філігранну техніку зі зміненим ігровим процесом і новими способами грати і прогресувати в кожному сезоні. Зберіть складу в Клубах Профі з розширеними можливостями персоналізації команди і оновленим прогресом, в якому ви повністю контролюєте розвиток вашого віртуального футболіста. Самі запам'яталися футболісти повернуться в FIFA Ultimate Team в якості нових Героїв FUT, а завдяки новій структурі змагань вам буде ще простіше перевіряти свою майстерність в матчах з іншими гравцями. Як би ви не грали, вас чекає неперевершена автентичність – 17 000 гравців, більше 700 команд і понад 30 ліг, включаючи Лігу Чемпіонів УЄФА, КОНМЕБОЛ Кубок Лібертадорес і нову Лігу конференцій УЄФА, – тільки в FIFA 22.

ИГРОВОЙ ПРОЦЕС

Переосмислений ігровий процес створює фундаментальний прогрес, який ви відчуєте в кожному режимі FIFA 22. Зміна воротарів привносить більшу стабільність в грі на останньому рубежі, нова фізика м'яча розкриває в новому світлі кожен пас, удар і гол, а вибуховою ривок дозволяє вам відчути прискорення найшвидших гравців в світі.

Зміна воротарів

Абсолютно нова система воротарів покращує рівень інтелекту при грі на останньому рубежі – тепер воротарі будуть приймати більш зважені рішення і надійніше відбивати удари. У FIFA 22 воротарська позиційна індивідуальність відтворює різноманітні воротарські стилі, відображаючи блискавичні рефлекси «шот-стопперів» світового класу.

Справжня фізика м'яча

У FIFA 22 використовуються отримані в реальних футбольних матчах дані, що дозволяють вивести фізику м'яча на новий рівень реалізму. Завдяки обліку таких параметрів як швидкість, підкрутка, опір повітря, тертя об газон і тертя кочення, при кожному торканні, прийомі, ударі, пасе або обведення рух і політ м'яча будуть максимально наближені до реальності.

Вибуховою ривок

Нова ігрова механіка, яка зраджує динаміку обведення один на один в грі, дає вам більший контроль над прискоренням під час ведення м'яча або оборони. Заманюйте суперників і вибирайте момент в атаці, коли включити повну швидкість, щоб залишити захисників за спиною.

Нові атакуючі тактики

Нові атакуючі тактики дозволяють вам краще контролювати гру вашої команди. Налаштуйте різні стилі гри вашої команди на різних половинах поля: тримайте м'яч на своїй половині і проводите вибухові атаки з швидким рухом м'яча на половині суперника, грайте прямолінійно від штрафної до штрафної або налаштуйте свій власний унікальний стиль.

РЕЖИМ КАР'ЄРИ

Здійсніть свої футбольні мрії в життя в режимі кар'єри в FIFA 22 – створіть клуб і пройдіть з ним шлях від кандидатів на виліт до світових гігантів. Грайте в оновлений режим кар'єри, оціните нові способи прогресувати і досягати успіху і з головою поринете в сходження вашого гравця у футбольній ієрархії.

VOLTA FOOTBALL

VOLTA FOOTBALL повертається, і краси на поле буде ще більше. Вас чекають нові способи для вираження вашого стилю і спілкування з гравцями вашої команди на вуличних майданчиках по всьому світу.

FIFA ULTIMATE TEAM

Створіть склад своєї мрії і грайте в найпопулярнішому режимі в FIFA з тисячами гравців, яких можна включити в вашу команду, і нескінченними можливостями зміни вашого клубу на поле і за його межами. Чи граєте ви в поодинці в Битвах складів або разом в FUT кооп, онлайн в Division Rivals або проти кращих гравців FUT Champions, FIFA Ultimate Team ™ (FUT) дає вболівальникам можливість стати частиною футбольного світу завдяки цілому сезону матеріалів, що відображають форму гравців в реальних матчах і турнірах, включаючи Лігу Чемпіонів УЄФА, Лігу Європи УЄФА, і КОНМЕБОЛ Кубок Лібертадорес.

У FIFA 22 Ultimate Team вас чекає змінена система змагання в Division Rivals і FUT Champions, з якої вам буде ще простіше перевіряти ваше майстерність і прогресувати в матчах з іншими гравцями. Тепер у вас буде ще більше можливостей для додання індивідуальності вашому клубу з новими рівнями персоналізації як на полі, так і за його межами, і ви познайомитеся з Героями FUT – повернулися в гру усіма улюбленими футболістами.

КЛУБИ ПРОФІ

Пора збирати склад на новий сезон Клубів Профі – оціните нові можливості персоналізації, з якими трибуни і поле вашого клубу стануть по-справжньому унікальними, нову систему розвитку гравця, що дозволяє вам повністю контролювати розвиток вашого віртуального футболіста, і зручну гру з можливостями спілкування, завдяки якій знаходити матчі буде простіше, ніж коли б то не було.

НЕПЕРЕВЕРШЕНА АВТЕНТИЧНІСТЬ

FIFA 22 – це неперевершена автентичність і максимально правдоподібно відтворена всесвітня гра з найбільшими футбольними зірками і командами. Більше 17 000 гравців, більше 700 команд, понад 90 стадіонів і більше 30 ліг – FIFA 22 – це єдина гра, в якій ви зможете взяти участь в таких знакових турнірах і лігах, як Ліга Чемпіонів УЄФА, Ліга Європи УЄФА, нова Ліга конференцій УЄФА , КОНМЕБОЛ Кубок Лібертадорес, Південноамериканський кубок КОНМЕБОЛ, Англійська Прем'єр-ліга, Бундесліга і Ла Ліга.

Написати відгук

Увага: HTML не підтримується!