Forza Motorsport 7: Ultimate Edition (Аккаунт Xbox One) Регион Аргентина

В наявності
Виробник: Electronic Arts

280грн.

Скорочений опис

Ultimate-видання Forza Motorsport 7 містить абонемент для Forza Motorsport 7 набір машин «Перший день» та VIP-статус. Насолоджуйтесь захоплюючими автоперегонами у найбільш мальовничій, реалістичній та зрозумілій грі в іс... Читати далі...

Ultimate-видання Forza Motorsport 7 містить абонемент для Forza Motorsport 7 набір машин «Перший день» та VIP-статус. Насолоджуйтесь захоплюючими автоперегонами у найбільш мальовничій, реалістичній та зрозумілій грі в історії. Forza Motorsport 7 - це ціла спільнота любителів гонок, дрифту, дрэг-рейсингу та тюнінгу, творців контенту та просто ентузіастів автоспорту. Відчуйте себе за кермом своєї мрії - кожного з 700 з гаком авто, включаючи найширший вибір моделей Ferrari, Porsche і Lamborghini. Випробуйте свої навички на 200 трасах в 30 знаменитих місцях, де погодні умови можуть змінюватися щоразу, як ви сідаєте за кермо. На вас чекає неймовірна графіка, повнокадрове дозвіл 4K з підтримкою розширеного динамічного діапазону (HDR) та 60 кадрів в секунду.

Написати відгук

Увага: HTML не підтримується!

Мітки: Forza Motorsport 7: Ultimate Edition (Аккаунт Xbox One) Регион Аргентина, 1539263832, Electronic Arts, Ігри на Xbox One Series X/S (акаунті)

Вітаємо, чим можемо допомогти?
×