Friday the 13th: The Game - ONLINE (Акаунт Steam) для ПК

Новинка
В наявності

90грн.

Скорочений опис

Атмосфера хоррору 1980 року, що леденить душу, під назвою «П'ятниця 13-те» досі викликає у його глядачів, неймовірне відчуття адреналіну та страху. Саме тому гра Friday the 13th для ПК стала однією з найочікуваніших і на... Читати далі...

Атмосфера хоррору 1980 року, що леденить душу, під назвою «П'ятниця 13-те» досі викликає у його глядачів, неймовірне відчуття адреналіну та страху. Саме тому гра Friday the 13th для ПК стала однією з найочікуваніших і найобговорюваніших ігор 2019 року. Гра була розроблена у жанрі хоррор-слешер, знаменитої американської компанією IllFonic та видана для платформи ПК.

Дія гри розгортатиметься на території злощасного табору під назвою «Кришталеве озеро». Саме туди і приїжджає компанія з молодих людей, щоб чудово провести час. Але спокійний відпочинок перетворюється на справжній жах, коли герої дізнаються про їхнє життя, загрожує смертельна небезпека в особі шаленого вбивці на ім'я Джейсон Вурхіз.

Розрахований на багато користувачів режим гри Friday the 13th ПК може налічувати до восьми гравців (7 вожатих і 1 вбивця), де геймери можуть приміряти на себе роль, як знаменитого вбивці, так і його потенційних жертв. При цьому від обраної ролі буде змінюватися і геймплей гри. Гравець або ховається і відстежує своїх жертв, за допомогою своїх унікальних можливостей, або в ролі жертви намагається вибратися з табору або наважується дати відсіч вбивці.

В однокористувацькому режимі гравець опиниться в ролі Джейсона, перед яким будуть поставлені певні завдання, від масового вбивства, до вбивства якоїсь однієї мети, при цьому щоб інші нічого не запідозрили.

Гра Friday the 13th ПК ідеально підходить для тих, хто не боїться глянути в обличчя небезпеці та здатний кинути виклик одному з найвідоміших убивць всього кінематографа. Це неймовірний заряд адреналіну та драйву, який запам'ятається надовго.

Написати відгук

Увага: HTML не підтримується!