Frostpunk: Complete Collection (Ключ Xbox) Регіон Аргентина

Артикул: 1453695299

369грн.

Скорочений опис

До видання Frostpunk: Complete Collection входять такі продукти. Frostpunk - повна версія популярної гри про виживання суспільства, що розійшлася тиражем понад 3 000 000 копій по всьому світу і отримала безліч нагород ві... Читати далі...

До видання Frostpunk: Complete Collection входять такі продукти. Frostpunk - повна версія популярної гри про виживання суспільства, що розійшлася тиражем понад 3 000 000 копій по всьому світу і отримала безліч нагород від критиків. Сезонний абонемент Frostpunk – набір із трьох розширень для світу Frostpunk. • Розширення The Last Autumn («Остання осінь») описує поворотний момент у світі Frostpunk. Ділянка 113 невпинно працює над будівництвом парового генератора, а тим часом Землю огортає крижаний покрив. Приквел відкриває нове місце існування, нові книги законів, унікальні технології та споруди — все це дозволить вам сформувати суспільний устрій і саме місто незвичними способами. • Розширення On The Edge («На краю») розповідає про жителів Нью-Лондона, які відправляються на особливе завдання після завірюхи. Воно не лише відкриває новий розділ у всесвіті Frostpunk, але й пропонує гравцеві нові випробування та унікальні ігрові механіки як у місті, так і на карті Морозних земель, збагачуючи ігровий процес. • Розширення The Rifts («Ущелини») дозволить вам випробувати себе у пригодах на новітній карті Endless Mode (нескінченного режиму), де не лише погода, а й рельєф знижує ваші шанси на виживання. Використовуйте нову ігрову механіку та будуйте мости через ущелини, щоб добиратися до нових територій. Розширюйте місто та врятуйте свій народ від невідворотної загибелі! ПРО ГРУ Frostpunk - це містобудівний симулятор з елементами стратегії та виживання суспільства, де без тепла немає життя, а кожне рішення має свою ціну. У повністю промерзлому світі люди розробляють парові машини, щоб протистояти нестерпному холоду. Вам належить побудувати останнє місто на землі та забезпечити свій народ засобами виживання. Часто однією чаші ваг опимізація і раціональне використання ресурсів, але в інший — співчуття і людяність. У той час як управління містом і суспільством відніматиме левову частку часу імператора, у певний момент дослідження зовнішнього світу стане необхідним для розуміння його історії та сучасного стану. Які рішення ви ухвалите, щоб суспільство вижило? На що підете, дійшовши до краю? І ким ви самі станете у своїй?

Активация - Xbox Live

Активация через браузер: 

 • Если у вас есть учетная запись Xbox Live — просто войдите в Вашу учетную запись Xbox и введите 25-значный код активации продукта.
 • Если у вас нет учетной записи Xbox Live — пройдите на live.xbox.com и, следуя инструкциям на сайте, создайте новую учетную запись. Затем войдите в Вашу учетную запись Xbox и введите 25-значный код активации продукта.

Для активации продуктов, предназначенных для Xbox One:

 • Убедитесь, что выполнен вход в учетную запись Microsoft, для которой вы хотите активировать код.
 • На главной странице прокрутите влево и выберите значок Магазин.
 • В центре экрана Магазин Xbox выберите Активировать код.
 • Введите свой 25-значный код предоплаты и выберите Подтвердить.

Для активации продуктов, предназначенных для Xbox 360:

 • Выполните вход в учетную запись Microsoft, для которой необходимо активировать код предоплаты.
 • Нажмите кнопку запуска Guide на геймпаде.
 • Выберите Игры и приложения, а затем выберите Активировать код.
 • Введите 25-значный код предоплаты и выберите Готово.
 • Когда появится запрос, выберите Да, чтобы подтвердить активацию.

Написати відгук

Увага: HTML не підтримується!

Мітки: Frostpunk: Complete Collection (Ключ Xbox) Регіон Аргентина, 1453695299, Ігри для Xbox One | Series X/S

Рекомендовані
Вітаємо, чим можемо допомогти?
×