Gas Station Simulator (Акаунт Steam) для ПК

Новинка
В наявності

90грн.

Скорочений опис

Gas Station Simulator - це все про ремонт, розвиток та експлуатацію заправної станції біля шосе посеред пустелі. Свобода вибору, кілька підходів до управління бізнесом та боротьба з тиском зовнішніх факторів – ключові ск... Читати далі...

Gas Station Simulator - це все про ремонт, розвиток та експлуатацію заправної станції біля шосе посеред пустелі. Свобода вибору, кілька підходів до управління бізнесом та боротьба з тиском зовнішніх факторів – ключові складові цієї гри.

Купуйте покинуту заправну станцію в пустки і поверніть їй колишню славу. Позбудьтеся сміття і битих меблів, полагодіть стіни, пофарбуйте і прикрасьте це місце на свій смак.
Тільки не витрачайте всі свої гроші на зовнішній вигляд відразу, адже ви купили заправку. Ремонтуйте обладнання, купуйте те, що не підлягає ремонту, і починайте обслуговувати своїх клієнтів, щоб заробляти гроші на подальші оновлення та покращення.

Вам не потрібно залишатись маленьким. Ви можете розширити заправну станцію, щоб обслуговувати більше клієнтів. Крім того, заправка – це не лише продаж палива. Ви можете розширити спектр послуг, які ви пропонуєте своїм клієнтам і таким чином залучаєте їх все більше і більше.
У вашому розпорядженні різні варіанти покращень. Від невеликих, таких як туалети, простий магазин, щоб поповнити ваш дохід до великих, як ціла майстерня ремонту автомобілів або навіть автомийка. Є досить багато варіантів, і більшість покращень можуть самі собою розширені. Тут так багато всього, що ви можете зробити.

Одна справа відновити вашу заправну станцію, а інша – надати їй індивідуальності. Гра пропонує широкий спектр опцій для того, що ви вже збудували, і безліч декору для подальшого збільшення унікальності місця. Деякі декорації можна купити, інші потрібно купувати під час гри. Йдеться не лише про те, щоб заправна станція мала гарний вигляд. Чим ефектніше виглядає ваша АЗС, тим більше клієнтів буде залучено.

Обслуговування клієнтів – ключ до успішної роботи вашої АЗС. Всі вони очікують, що їхні машини заповняться і їх покупки зробляться відразу, і вони не такі терплячі, навіть коли справа доходить до ремонту своїх авто. Ви будете мати справу з серйозним дефіцитом часу і маєте планувати виконання різних завдань на час, коли буде менш напружено. Правильний тайм-менеджмент та вибір правильних пріоритетів стає дуже важливим, коли справа доходить до підтримки клієнтів задоволеними.

Хоча ви можете спробувати,але в більшості випадків це працює на розширеній та модернізованій АЗС. Надання безлічі різних послуг клієнтам може виявитися для вас дуже складним на самоті. Тут у гру вступають працівники. Ви можете найняти навіть кількох співробітників, щоб вони допомогли вам із різними завданнями. Співробітники мають свої навички, і деякі з них краще виконують одні завдання, ніж інші. Співробітники також підвищують рівень залежно від завдань, які вони виконують та стають згодом кращими.

Ви не можете продати те, чого не маєте. Дуже важливо відстежувати наявність товарів на складі та розміщувати замовлення на правильний час за правильною ціною. Це допомагає підтримувати прибуток. Щоб ще краще використати можливості здешевлення, ви можете побудувати склад та розширити його, щоб врахувати більше місця для зберігання. Уважно слідкуйте за своїми залишками на складі. Це має вирішальне значення, оскільки доставка потребує часу. Адже ви не хочете, щоб товари закінчувалися, не кажучи вже про паливо?

Ми створили гру, щоб ви також могли поринути особливо управління і мікрокерувати всім наживо. Однак, якщо мікроменеджмент вам не до смаку, ми не змушуємо вас розумітися на його глибинах. При цьому мікроменеджмент деяких елементів, наприклад, витратні матеріали або співробітники, можуть бути дуже корисними як з погляду фінансів, так і з точки зору розваги.

  • Поновлюйте, керуйте та розширюйте заправну станцію в пустелі.
  • Створюйте нові послуги: майстерня, магазин, склад чи автомийка.
  • Намагайтеся впоратися з усім самостійно або найміть співробітників у допомогу.
  • Цікаві події поверх звичайного ігрового процесу.
  • Безліч налаштувань та варіантів декору.
  • Безліч різних клієнтів з різними потребами та очікуваннями.
  • Багато варіантів управління, в які ви можете зануритися.

Написати відгук

Увага: HTML не підтримується!