Gears 5: Game of the Year (Ключ Xbox One) регіон Аргентина

Артикул: 1081563908
Виробник: Xbox

605грн.

Скорочений опис

Нова, наймасштабніша частина однієї з найвідоміших саг отримала п'ять захоплюючих ігрових режимів із неймовірно глибоко опрацьованою кампанією. Напередодні повномасштабної війни Кейт Діаз відокремлюється від команди, щоб... Читати далі...

Нова, наймасштабніша частина однієї з найвідоміших саг отримала п'ять захоплюючих ігрових режимів із неймовірно глибоко опрацьованою кампанією. Напередодні повномасштабної війни Кейт Діаз відокремлюється від команди, щоб розкрити секрет свого зв'язку з ворогом та виявити справжню небезпеку для Сірки – саму себе. Особливості Ігри: Нова, наймасштабніша частина однієї з найвідоміших саг отримала п'ять захоплюючих ігрових режимів із неймовірно глибоко опрацьованою кампанією. Компанія в кооперативному режимі на трьох гравців: боріться зі своїми друзями в кооперативному режимі через мережу або на розділеному екрані. Відрядження: пройдіть шлях від новобранця до чотиризіркового генерала в режимі "Відрядження". Беріть участь у захоплюючих випробуваннях, заробляйте чудові нагороди і хвалиться своєю здобиччю. Тренувальний табір: ніколи раніше не грали в Gears чи хочете трохи відточити навички? У тренувальному таборі ви зможете навчитися чи згадати усі бойові техніки у контрольованих умовах. Грай-как-Джек: «Грай-як-Джек», ваш особистий літаючий бот підтримки, який може захищати союзників і завдавати шкоди противникам, це відмінний помічник для новачка у всесвіті Gears. Графічні можливості: зіграйте в кожному з режимів як 4K HDR при стабільних 60 кадрах в секунду на консолі Xbox One X. Цей товар є ключем активації ліцензійної копії Gears 5 для Xbox One. Активація здійснюється через ваш Xbox Live обліковий запис, Windows Store обліковий запис або консоль. Активація через браузер: Якщо у вас є обліковий запис Xbox Live, просто увійдіть до вашого облікового запису Xbox і введіть 25-значний код активації продукту. Якщо у вас немає облікового запису Xbox Live — пройдіть на live.xbox.com і, дотримуючись інструкцій на сайті, створіть новий обліковий запис. Потім увійдіть до вашого облікового запису Xbox і введіть 25-значний код активації продукту. Щоб активувати продукти, призначені для Xbox One: Переконайтеся, що ввімкнено обліковий запис Microsoft, для якого ви бажаєте активувати код. На головній сторінці прокрутіть вліво та виберіть піктограму Магазин. У центрі екрана Магазин Xbox виберіть Активувати код. Введіть свій 25-значний код передоплати та виберіть Підтвердити.

Активация - Xbox Live

Активация через браузер: 

 • Если у вас есть учетная запись Xbox Live — просто войдите в Вашу учетную запись Xbox и введите 25-значный код активации продукта.
 • Если у вас нет учетной записи Xbox Live — пройдите на live.xbox.com и, следуя инструкциям на сайте, создайте новую учетную запись. Затем войдите в Вашу учетную запись Xbox и введите 25-значный код активации продукта.

Для активации продуктов, предназначенных для Xbox One:

 • Убедитесь, что выполнен вход в учетную запись Microsoft, для которой вы хотите активировать код.
 • На главной странице прокрутите влево и выберите значок Магазин.
 • В центре экрана Магазин Xbox выберите Активировать код.
 • Введите свой 25-значный код предоплаты и выберите Подтвердить.

Для активации продуктов, предназначенных для Xbox 360:

 • Выполните вход в учетную запись Microsoft, для которой необходимо активировать код предоплаты.
 • Нажмите кнопку запуска Guide на геймпаде.
 • Выберите Игры и приложения, а затем выберите Активировать код.
 • Введите 25-значный код предоплаты и выберите Готово.
 • Когда появится запрос, выберите Да, чтобы подтвердить активацию.

Написати відгук

Увага: HTML не підтримується!

Мітки: Gears 5: Game of the Year (Ключ Xbox One) регіон Аргентина, 1081563908, Xbox, Ігри для Xbox One | Series X/S

Рекомендовані
Вітаємо, чим можемо допомогти?
×