Gears Tactics (Ключ Xbox) Регион Аргентина

Артикул: 1360272050
Виробник: Microsoft

440грн.

Скорочений опис

Gears Tactics - динамічна покрокова стратегія, події якої розгортаються за 12 років до першої частини Gears of War. Чудова орда Саранчі, що виникла з-під землі, знищує міста на планеті Сіра. Влада охоплена панікою, і дол... Читати далі...

Gears Tactics - динамічна покрокова стратегія, події якої розгортаються за 12 років до першої частини Gears of War. Чудова орда Саранчі, що виникла з-під землі, знищує міста на планеті Сіра. Влада охоплена панікою, і доля людства тепер залежить від дій невеликої групи тих, хто вижив. Граючи за Гейба Діаза, ви наймаєте, розвиваєте та відправляєте у бій загони, щоб знайти та знищити Укона, безжального ватажка Саранчі, що створює нових монстрів. Борючись за виживання всупереч усьому, перехитріть супротивника в жорстоких покрокових битвах. Відчуйте напруження пристрастей в одній із найзнаменитіших ігрових серій. Ігри: Захоплююча розповідь: грайте за відважного бійця Гейба Діаза. Врятуйте і розвивайте бійців в історії про лідерство, виживання та самопожертву. Поліпшення загону та спорядження: готуйте бійців до сутичок з небезпечними супротивниками, розвивайте їх навички та оснащуйте здобиччю, зібраною під час складних завдань. Агресивні битви: командуйте загоном у динамічних покрокових битвах. Ведіть бійців у наступ і відбивайте запеклий натиск ворожої орди. Битви з величезними босами: знищуйте гігантських босів, які зривають усі ваші плани та кардинально змінюють масштаб бою. Мінімальні вимоги системи: Система: 64-бітна Windows 10 Процесор: Intel i3 Skylake | AMD FX-6000 Пам'ять: 8 Gb Відео: AMD Radeon R7 260X | NVIDIA GeForce GTX 750 Ti Жорсткий Диск: 45 Gb Інтернет: Доступ до Інтернету для активації та використання продукту Активація - Xbox Live Якщо у вас є обліковий запис Xbox Live - просто увійдіть до вашого облікового запису Xbox і введіть 25-значний код активації продукту. Якщо у вас немає облікового запису Xbox Live — зайдіть на live.xbox.com і, дотримуючись інструкцій на сайті, створіть новий обліковий запис. Потім увійдіть до вашого облікового запису Xbox і введіть 25-значний код активації продукту.

Активация - Xbox Live

Активация через браузер: 

 • Если у вас есть учетная запись Xbox Live — просто войдите в Вашу учетную запись Xbox и введите 25-значный код активации продукта.
 • Если у вас нет учетной записи Xbox Live — пройдите на live.xbox.com и, следуя инструкциям на сайте, создайте новую учетную запись. Затем войдите в Вашу учетную запись Xbox и введите 25-значный код активации продукта.

Для активации продуктов, предназначенных для Xbox One:

 • Убедитесь, что выполнен вход в учетную запись Microsoft, для которой вы хотите активировать код.
 • На главной странице прокрутите влево и выберите значок Магазин.
 • В центре экрана Магазин Xbox выберите Активировать код.
 • Введите свой 25-значный код предоплаты и выберите Подтвердить.

Для активации продуктов, предназначенных для Xbox 360:

 • Выполните вход в учетную запись Microsoft, для которой необходимо активировать код предоплаты.
 • Нажмите кнопку запуска Guide на геймпаде.
 • Выберите Игры и приложения, а затем выберите Активировать код.
 • Введите 25-значный код предоплаты и выберите Готово.
 • Когда появится запрос, выберите Да, чтобы подтвердить активацию.

Написати відгук

Увага: HTML не підтримується!

Мітки: Gears Tactics (Ключ Xbox) Регион Аргентина, 1360272050, Microsoft, Ігри для Xbox One | Series X/S

Рекомендовані
Вітаємо, чим можемо допомогти?
×