Gears of War 4 (Ключ Xbox) Регион Аргентина

В наявності
Артикул: 1330667813

199грн.

Скорочений опис

Продовження знаменитої серії ігор Gears of War, що полюбилася мільйонам фанатів по всьому світу, завдяки брутальному мультиплеєру та захоплюючим, кінематографічним одиночним кампаніям. В одній із найславетніших серій від... Читати далі...

Продовження знаменитої серії ігор Gears of War, що полюбилася мільйонам фанатів по всьому світу, завдяки брутальному мультиплеєру та захоплюючим, кінематографічним одиночним кампаніям. В одній із найславетніших серій відеоігор починається нова сага! Джей Ді Фенікс зі своїми друзями Кейт і Делом ледве уникли загибелі під час нападу на їхнє село. Тепер вони повинні врятувати тих, хто їм дорогий, і знайти джерело страшного зла. Особливості Ігри: Ніколи не боріться наодинці - Ігру можна проходити як в однокористувальному режимі, так і вдвох у локальному режимі. Покращені ігрові механіки - Нові бойові прийоми з укриттів та розправи тактичним ножем. Брутальні нові види зброї - Цілий арсенал нової зброї включає Buzzkill і Dropshot. Ураганний мультиплеєр - Змагайтеся в мережі в нових та своїх улюблених ігрових режимах, для цього завжди надаються виділені сервери та забезпечується зображення 60 кадрів на секунду. Цей продукт є ключем активації ліцензійної копії гри Gears of War 4 для Xbox One. Активація здійснюється через ваш Xbox Live обліковий запис або консоль. Активація - Xbox Live Активація через браузер: Якщо у вас є обліковий запис Xbox Live, просто увійдіть до вашого облікового запису Xbox і введіть 25-значний код активації продукту. Якщо у вас немає облікового запису Xbox Live — пройдіть на live.xbox.com і, дотримуючись інструкцій на сайті, створіть новий обліковий запис. Потім увійдіть до вашого облікового запису Xbox і введіть 25-значний код активації продукту. Щоб активувати продукти, призначені для Xbox One: Переконайтеся, що ввімкнено обліковий запис Microsoft, для якого ви бажаєте активувати код. На головній сторінці прокрутіть вліво та виберіть піктограму Магазин. У центрі екрана Магазин Xbox виберіть Активувати код. Введіть свій 25-значний код передоплати та виберіть Підтвердити.

Активация - Xbox Live

Активация через браузер: 

 • Если у вас есть учетная запись Xbox Live — просто войдите в Вашу учетную запись Xbox и введите 25-значный код активации продукта.
 • Если у вас нет учетной записи Xbox Live — пройдите на live.xbox.com и, следуя инструкциям на сайте, создайте новую учетную запись. Затем войдите в Вашу учетную запись Xbox и введите 25-значный код активации продукта.

Для активации продуктов, предназначенных для Xbox One:

 • Убедитесь, что выполнен вход в учетную запись Microsoft, для которой вы хотите активировать код.
 • На главной странице прокрутите влево и выберите значок Магазин.
 • В центре экрана Магазин Xbox выберите Активировать код.
 • Введите свой 25-значный код предоплаты и выберите Подтвердить.

Для активации продуктов, предназначенных для Xbox 360:

 • Выполните вход в учетную запись Microsoft, для которой необходимо активировать код предоплаты.
 • Нажмите кнопку запуска Guide на геймпаде.
 • Выберите Игры и приложения, а затем выберите Активировать код.
 • Введите 25-значный код предоплаты и выберите Готово.
 • Когда появится запрос, выберите Да, чтобы подтвердить активацию.

Написати відгук

Увага: HTML не підтримується!

Мітки: Gears of War 4 (Ключ Xbox) Регион Аргентина, 1330667813, Ігри для Xbox One | Series X/S

Рекомендовані
Вітаємо, чим можемо допомогти?
×