Grand Theft Auto 5 (GTA 5) + GTA Online + Преступная организация (Ключ Rockstar Launcher) для ПК

Топ
В наявності
Артикул: 1197470285
Виробник: Rockstar Games

455грн.

Скорочений опис

Розширене видання гри, до складу входить: Ліцензійна гра GTA 5 та GTA Online; Набір «Злочинна організація»: товари на суму понад 10 000 000 $ та 1 000 000 $ готівкою у GTA 5 Online. Ключ до активації через Rockstar Launc... Читати далі...

Розширене видання гри, до складу входить: Ліцензійна гра GTA 5 та GTA Online; Набір «Злочинна організація»: товари на суму понад 10 000 000 $ та 1 000 000 $ готівкою у GTA 5 Online. Ключ до активації через Rockstar Launcher! Головна особливість п'ятої частини Grand Theft Auto (GTA 5 (V)) - використання всіх можливостей нового покоління PC. Від попередніх її відрізняють удосконалені: ефекти, роздільна здатність, графіка, промальовування та штучний інтелект. Таким чином, і до цього вражаючий відкритий світ гри стає ще правдоподібнішим і живішим. Місце зустрічі – суперечливе «місто гріхів» Лос-Сантос. Діючі особи – троє злочинців з різними характерами, але схожими цілями. Ви зможете вибирати героїв та вільно перемикатися між ними. Всім, хто прийняв рішення купити Grand Theft Auto V (PC), буде доступний всесвіт, що розвивається, з онлайн-версії гри, а також всі досягнення ваших героїв. Незмінними залишаться: безліч засобів пересування (від середньокаліберних тачок до винищувачів), абсолютна свобода дій, а також захоплюючий сюжет, в «розкрутці» якого берете участь самі.

Активация - Steam

  • Если не установлен Steam клиент, скачайте и установите его - Steam

  • Войдите в свой аккаунт Steam или зарегистрируйте новый, если у вас его еще нет.

  • Перейдите в раздел «Мои игры» и выберите там «Активировать через Steam».

  • Введите ключ активации.

  • После этого игра отобразится в списке, и вы сможете скачать игру.

Написати відгук

Увага: HTML не підтримується!

Мітки: Grand Theft Auto 5 (GTA 5) + GTA Online + Преступная организация (Ключ Rockstar Launcher) для ПК, 1197470285, Rockstar Games, Ігри на ПК (ключі активації)

Рекомендовані
Вітаємо, чим можемо допомогти?
×