Grand Theft Auto Online: Bull Shark Cash Card ($500,000) (Ключ Steam) для ПК

В наявності
Артикул: 1515251234
Виробник: Rockstar Games

285грн.

Скорочений опис

Придбайте платіжну картку «Бича акула», щоб отримати 500 000 доларів GTA для GTA Online. Внутрішньоігрова валюта використовується для покупки зброї, засобів пересування, одягу та атрибутики. Увага: для використання проду... Читати далі...

Придбайте платіжну картку «Бича акула», щоб отримати 500 000 доларів GTA для GTA Online. Внутрішньоігрова валюта використовується для покупки зброї, засобів пересування, одягу та атрибутики. Увага: для використання продукту потрібний аккаунт Rockstar Social Club і копія гри Grand Theft Auto V. Активація - Rockstar Social Club Завантажте і встановіть Rockstar Games Launcher: https://socialclub.rockstargam... або створіть її. Перейдіть на вкладку «Магазин». Виберіть «Погашення коду». Введіть код і натисніть кнопку «Перевірити». Ознайомтеся із попередженням від Rockstar і погодьтеся з ним, поставивши галочку у чекбокс ліворуч. Натисніть кнопку "Погасити".

Активация - Steam

  • Если не установлен Steam клиент, скачайте и установите его - Steam

  • Войдите в свой аккаунт Steam или зарегистрируйте новый, если у вас его еще нет.

  • Перейдите в раздел «Мои игры» и выберите там «Активировать через Steam».

  • Введите ключ активации.

  • После этого игра отобразится в списке, и вы сможете скачать игру.

Написати відгук

Увага: HTML не підтримується!

Мітки: Grand Theft Auto Online: Bull Shark Cash Card ($500, 000) (Ключ Steam) для ПК, 1515251234, Rockstar Games, Ігри на ПК (ключі активації)

Рекомендовані
Вітаємо, чим можемо допомогти?
×