Grand Theft Auto: San Andreas | GTA: San Andreas (Ключ Steam) для ПК

В наявності
Артикул: 1512692425
Виробник: Rockstar Games

755грн.

Скорочений опис

П'ять років тому Карл Джонсон втік від труднощів життя в Лос-Сантосі, Сан-Андреас... у місті, розірваному на частини гангстерськими війнами, наркотиками та корупцією. Місце, де кінозірки та мільйонери всіляко намагаються... Читати далі...

П'ять років тому Карл Джонсон втік від труднощів життя в Лос-Сантосі, Сан-Андреас... у місті, розірваному на частини гангстерськими війнами, наркотиками та корупцією. Місце, де кінозірки та мільйонери всіляко намагаються убезпечитися від наркодилерів та бандитів. Нині ранні 90-ті. Карл повернувся додому. Його мати була вбита, його сім'я розпалася, а всі друзі його дитинства знаходяться на півдорозі до загибелі. Після повернення до рідних кварталів, кілька продажних копів підставили його у вбивстві. Карл був змушений пуститися в дорогу, яка проведе його через весь штат Сан-Андреас, допоможе врятувати сім'ю і отримати контроль над вулицями. Цей ключ поширюється шляхом цифрової дистрибуції. І не має коробок та дисків. Додаткова інформація Інструкція з активації ключа в Steam: 1. Завантажити та встановити Steam http://steampowered.com/download/SteamInstall.msiзареєструвати акаунт у Steam. 2. Натисніть кнопку "Додати гру - активувати через Steam" і дотримуйтесь інструкцій. Після активації гра з'явиться у списку ігор, і ви зможете її скачати. 3. Завантажуйте та після повної установки запускайте та грайте.

Активация - Steam

  • Если не установлен Steam клиент, скачайте и установите его - Steam

  • Войдите в свой аккаунт Steam или зарегистрируйте новый, если у вас его еще нет.

  • Перейдите в раздел «Мои игры» и выберите там «Активировать через Steam».

  • Введите ключ активации.

  • После этого игра отобразится в списке, и вы сможете скачать игру.

Написати відгук

Увага: HTML не підтримується!

Мітки: Grand Theft Auto: San Andreas | GTA: San Andreas (Ключ Steam) для ПК, 1512692425, Rockstar Games, Ігри на ПК (ключі активації)

Рекомендовані
Вітаємо, чим можемо допомогти?
×