Grand Theft Auto V: Premium Online Edition (Ключ Rockstar Launcher) для ПК

Топ
В наявності
Артикул: 1197440401
Виробник: Rockstar Games

455грн.

Скорочений опис

Створіть свою кримінальну імперію GTA 5 - це наймасштабніший і перспективний проект Rockstar Games. Гра перенесе вас у сонячний Лос-Сантос — місто, де життя вирує на кожному кроці, звідки ніколи не захочеться їхати і куд... Читати далі...

Створіть свою кримінальну імперію GTA 5 - це наймасштабніший і перспективний проект Rockstar Games. Гра перенесе вас у сонячний Лос-Сантос — місто, де життя вирує на кожному кроці, звідки ніколи не захочеться їхати і куди хоче потрапити кожен. Grand Theft Auto 5 стала новим витком в еволюції екшен ігор з відкритим світом від третьої особи, запропонувавши гравцям безліч розваг, величезний детальний світ, безліч харизматичних персонажів і незвичайний сатиричний погляд на американську мрію. Але яка ж GTA без купи грошей, повного гараж машин, складу зброї та цілого кримінального бізнесу, а в GTA Online їх часом дістати як непросто. І тут на допомогу приходить Criminal Enterprise Starter Pack, доповнення для мультиплеєрного режиму Grand Theft Auto V. Доповнення дарує гравцю один мільйон доларів, офіс у престижній будівлі Maze Bank, бункер з Палето для збуту зброї (непогане джерело доходів), майстерню в пустелі Сенора ( дуже зручно там друкувати фальшиві гроші), клуб для прикриття бізнесу та проведення безбашенних вечірок, велику квартиру зі стильним ремонтом та гараж на цілих десять автомобілів. Крім того, у вашому розпорядженні опиниться бойовий вертоліт для найнапруженіших розбирань. А щоб ще більше підвищити свій авторитет і шанси на виживання, безкоштовно заберіть у AmmuNation свою зброю: гранатомет і два види гвинтівок. Основна гра та DLC для Online-режиму з величезною кількістю контенту – і все в одному наборі. Чого ще можна бажати? Зброя в руки, стильний костюм на тулуб, потужний спорткар під п'яту точку – і вперед виконувати небезпечні завдання, брати участь у розбірках між бандами, виносити з банківських сховищ мільйони доларів. А як наберетеся досвіду та авторитету серед місцевих ділків, зможете організувати свою «цілком легальну» справу – там, дивишся, і доростете до кримінальної глави Лос-Сантоса. Злочинна імперія – справа непроста: керувати їй складно, небезпечно для життя, зате які вигоди!

Активация - Steam

  • Если не установлен Steam клиент, скачайте и установите его - Steam

  • Войдите в свой аккаунт Steam или зарегистрируйте новый, если у вас его еще нет.

  • Перейдите в раздел «Мои игры» и выберите там «Активировать через Steam».

  • Введите ключ активации.

  • После этого игра отобразится в списке, и вы сможете скачать игру.

Написати відгук

Увага: HTML не підтримується!

Мітки: Grand Theft Auto V: Premium Online Edition (Ключ Rockstar Launcher) для ПК, 1197440401, Rockstar Games, Ігри на ПК (ключі активації)

Рекомендовані
Вітаємо, чим можемо допомогти?
×