GRID: Ultimate Edition (Ключ Xbox One) Регіон Аргентина

Артикул: 1539659052
Виробник: Codemasters

270грн.

Скорочений опис

GRID - довгоочікуване продовження чудового бестселера Race Driver: GRID, який отримав нагороду BAFTA. Відчуйте драйв агресивної їзди в божевільних змаганнях на граничній швидкості і повністю пориньте в гонку завдяки нові... Читати далі...

GRID - довгоочікуване продовження чудового бестселера Race Driver: GRID, який отримав нагороду BAFTA. Відчуйте драйв агресивної їзди в божевільних змаганнях на граничній швидкості і повністю пориньте в гонку завдяки новій системі управління TrueFeel, розробленій спеціально для GRID. Вона дозволяє максимально точно передати атмосферу та всі тонкощі керування вибраного Вами автомобіля. Ігрова технологічна платформа нового покоління EGO забезпечить неперевершене графічне виконання у найбільш видовищному для цього жанру вигляді. Запаморочлива візуалізація шкоди автомобіля в міру проходження. Боріться за славу, визнання фанатів та величезні гонорари на шляху до вершини п'єдесталу: беріть участь у напружених та безкомпромісних перегонах на офіційних трасах, з чудово промальованими міськими вулицями та смертельно небезпечними гірськими дорогами. GRID задає новий стандарт розрахованих на багато користувачів гонок завдяки новаторським режимам, спеціально розробленій системі прокачування та інтеграції з RaceNet. Особливості гри: Бездоганний контроль за автомобілем завдяки системі керування TrueFeel; Просунутий ІІ комп'ютерних суперників завдасть Вам чимало клопоту в агресивних та руйнівних перегонах; Траси Live Routes, що динамічно змінюються; Захоплюючий розрахований на багато користувачів режим завдяки інтеграції з RaceNet; Кінематографічна графіка та запаморочлива деталізація шкоди автомобіля; Найкращі зразки культових авто за останні 40 років; Унікальна технологія занурення у ігровий процес; Довгоочікуване продовження культового гоночного симулятора Race Driver: GRID.

Активация - Xbox Live

Активация через браузер: 

 • Если у вас есть учетная запись Xbox Live — просто войдите в Вашу учетную запись Xbox и введите 25-значный код активации продукта.
 • Если у вас нет учетной записи Xbox Live — пройдите на live.xbox.com и, следуя инструкциям на сайте, создайте новую учетную запись. Затем войдите в Вашу учетную запись Xbox и введите 25-значный код активации продукта.

Для активации продуктов, предназначенных для Xbox One:

 • Убедитесь, что выполнен вход в учетную запись Microsoft, для которой вы хотите активировать код.
 • На главной странице прокрутите влево и выберите значок Магазин.
 • В центре экрана Магазин Xbox выберите Активировать код.
 • Введите свой 25-значный код предоплаты и выберите Подтвердить.

Для активации продуктов, предназначенных для Xbox 360:

 • Выполните вход в учетную запись Microsoft, для которой необходимо активировать код предоплаты.
 • Нажмите кнопку запуска Guide на геймпаде.
 • Выберите Игры и приложения, а затем выберите Активировать код.
 • Введите 25-значный код предоплаты и выберите Готово.
 • Когда появится запрос, выберите Да, чтобы подтвердить активацию.

Написати відгук

Увага: HTML не підтримується!

Мітки: GRID: Ultimate Edition (Ключ Xbox One) Регіон Аргентина, 1539659052, Codemasters, Ігри для Xbox One | Series X/S

Рекомендовані
Вітаємо, чим можемо допомогти?
×