Halo 5: Guardians (Ключ на Xbox) Регион Аргентина

Артикул: 1392872696
Виробник: Microsoft

215грн.

Скорочений опис

П'ята частина культової саги галактичних масштабів Хало. Несподівана атака на колоніальні планети поклала край тендітному світу. Найбільший герой людства зник. Новий Спартанець отримав завдання знайти Майстра Чіфа та роз... Читати далі...

П'ята частина культової саги галактичних масштабів Хало. Несподівана атака на колоніальні планети поклала край тендітному світу. Найбільший герой людства зник. Новий Спартанець отримав завдання знайти Майстра Чіфа та розкрити таємницю, яка несе загрозу всій галактиці. У ролі спартанця Локка або Майстра Чіфа гравець чекає епічну подорож трьома світами, мета одного - знайти зниклу легенду, і дізнатися що ж трапилося з Майстром Чіфом, мета іншого - загадка. Чи будете ви проходити кампанію один, або ж станете частиною команди з 4-х героїв - у будь-якому випадку Halo обіцяє піднести захоплюючі перестрілки, розумний штучний інтелект, приголомшливу графіку, і цікавий сюжет. Крім кампанії, розробники приділили особливу увагу розрахованої на багато користувачів грі. Крім класичних режимів гри, які полюбилися фанатам серії Halo, Студія 343 приготувала зовсім новий, досі небачений для серії розрахований на багато користувачів режим. Новий режим "Зона конфлікту", в якому візьмуть участь до 24 гравців, відрізняється не лише своєю масштабністю, а й механікою - крім гравців, на полі бою боротимуться і керовані комп'ютерні персонажі. Вам доведеться безперервно битися зі Спартанцями, Ковенантом та Предтечами, причому кожна сторона прагне виконати свої завдання. Особливості гри: Напружений епічний сюжет у декораціях галактичного масштабу: грайте за Майстер Чіфа та Спартанця Лока, яким судилося стати учасниками масштабного полювання, що охопило три нові світи. Зона конфлікту - Новий розрахований на багато користувачів режим з масштабними битвами для 24 гравців, в яких можуть брати участь і керовані комп'ютером персонажі. На вас чекає безперервна дія та битви за безліч різних об'єктів зі Спартанцями, Ковенантом та Предтечами. Ваша команда – це ваша зброя. Продумуйте тактику досягнення поставленої мети, граючи поодинці з керованими штучним інтелектом напарниками або зі своїми друзями в спільному режимі для 4 гравців Цей товар є ключем активації ліцензійної копії гри Halo 5: Guardians для Xbox One. Активація здійснюється через ваш Xbox Live обліковий запис або консоль. Активація - Xbox Live Активація через браузер: Якщо у вас є обліковий запис Xbox Live, просто увійдіть до вашого облікового запису Xbox і введіть 25-значний код активації продукту. Якщо у вас немає облікового запису Xbox Live — пройдіть на live.xbox.com і, дотримуючись інструкцій на сайті, створіть новий обліковий запис. Потім увійдіть до вашого облікового запису Xbox і введіть 25-значний код активації продукту. Щоб активувати продукти, призначені для Xbox One: Переконайтеся, що ввімкнено обліковий запис Microsoft, для якого ви бажаєте активувати код. На головній сторінці прокрутіть вліво та виберіть піктограму Магазин. У центрі екрана Магазин Xbox виберіть Активувати код. Введіть свій 25-значний код передоплати та виберіть Підтвердити.

Активация - Xbox Live

Активация через браузер: 

 • Если у вас есть учетная запись Xbox Live — просто войдите в Вашу учетную запись Xbox и введите 25-значный код активации продукта.
 • Если у вас нет учетной записи Xbox Live — пройдите на live.xbox.com и, следуя инструкциям на сайте, создайте новую учетную запись. Затем войдите в Вашу учетную запись Xbox и введите 25-значный код активации продукта.

Для активации продуктов, предназначенных для Xbox One:

 • Убедитесь, что выполнен вход в учетную запись Microsoft, для которой вы хотите активировать код.
 • На главной странице прокрутите влево и выберите значок Магазин.
 • В центре экрана Магазин Xbox выберите Активировать код.
 • Введите свой 25-значный код предоплаты и выберите Подтвердить.

Для активации продуктов, предназначенных для Xbox 360:

 • Выполните вход в учетную запись Microsoft, для которой необходимо активировать код предоплаты.
 • Нажмите кнопку запуска Guide на геймпаде.
 • Выберите Игры и приложения, а затем выберите Активировать код.
 • Введите 25-значный код предоплаты и выберите Готово.
 • Когда появится запрос, выберите Да, чтобы подтвердить активацию.

Написати відгук

Увага: HTML не підтримується!

Мітки: Halo 5: Guardians (Ключ на Xbox) Регион Аргентина, 1392872696, Microsoft, Ігри для Xbox One | Series X/S

Рекомендовані
Вітаємо, чим можемо допомогти?
×