Halo: The Master Chief Collection (Ключ на Xbox) Регион Аргентина

Артикул: 1392878552
Виробник: Microsoft

210грн.

Скорочений опис

Вперше в історії вся сага про Майстра Чіфа на одній консолі. Колекція Майстер Чифа включає перероблену версію Halo 2: Anniversary, Halo: Combat Evolved Anniversary, Halo 3, Halo 4, Halo: Nightfall (новий цифровий серіал)... Читати далі...

Вперше в історії вся сага про Майстра Чіфа на одній консолі. Колекція Майстер Чифа включає перероблену версію Halo 2: Anniversary, Halo: Combat Evolved Anniversary, Halo 3, Halo 4, Halo: Nightfall (новий цифровий серіал). «Колекція Майстер Чіфа» пропонує вам пережити всі частини саги Halo з покращеною та переробленою графікою та частотою 60fps. На вас чекають 4 захоплюючі кампанії, що налічують 45 місій та десятки годин геймплею, а також понад 100 мережевих карт (включаючи карти Halo: Combat Evolved) та карт Spartan Ops. Родзинкою колекції є Halo 2: Anniversary - культова гра була повністю перероблена відповідно до сучасних стандартів - ну а якщо ви хочете побачити наскільки сильно гра відрізняється від оригіналу, ви можете переключитися в "Класичний режим" натисканням однієї кнопки, не виходячи з гри. Грайте в гру, що сформувала цілий напрямок мережних ігор на консолях, і готуйтеся до нового розділу Halo! Особливості колекції: Вся сага про пригоди Майстра Чіфа в одній колекції: Halo: Combat Evolved Anniversary Edition, Halo 2: Anniversary Edition, Halo 3, Halo 4 серіал від 343 Industries та Scot Free Productions. Виконавчими продюсерами серіалу виступили Рідлі Скотт та президент Scott Free TV Девід Цукер, а режисером працював Серджо Міміка-Геззан. Ексклюзивне спорядження – поповніть своє спорядження ексклюзивними предметами, розблокувавши контент у «Колекції Майстер Чіфа» та Halo: Nightfall. Ці предмети в майбутньому будуть перенесені до Halo 5: Guardians. Увага: Для активації та завантаження гри потрібне підключення до Інтернету (оплачується за цінами провайдера). Для деяких ігрових можливостей, включаючи перегляд відео на секретних терміналах, потрібне широкосмугове підключення до Інтернету (оплачується за цінами провайдера). Для мережної гри в Інтернеті потрібен Золотий статус Xbox Live Gold (продається окремо). Halo 5: Guardians продається окремо, дату випуску ще не оголошено. 5 епізодів Halo: Nightfall доступні лише у режимі потокової передачі; епізоди виходять щотижня. Для перегляду необхідні Xbox One або Windows 8.1, а також широкосмугове підключення до Інтернету (оплачується за цінами провайдера). Дати виходу, вміст та можливості Halo: Nightfall та Halo 5: Guardians можуть змінитися. Активація - Xbox Live Активація через браузер: Якщо у вас є обліковий запис Xbox Live, просто увійдіть до вашого облікового запису Xbox і введіть 25-значний код активації продукту. Якщо у вас немає облікового запису Xbox Live — пройдіть на live.xbox.com і, дотримуючись інструкцій на сайті, створіть новий обліковий запис. Потім увійдіть до вашого облікового запису Xbox і введіть 25-значний код активації продукту. Щоб активувати продукти, призначені для Xbox One: Переконайтеся, що ввімкнено обліковий запис Microsoft, для якого ви бажаєте активувати код. На головній сторінці прокрутіть вліво та виберіть піктограму Магазин. У центрі екрана Магазин Xbox виберіть Активувати код. Введіть свій 25-значний код передоплати та виберіть Підтвердити.

Активация - Xbox Live

Активация через браузер: 

 • Если у вас есть учетная запись Xbox Live — просто войдите в Вашу учетную запись Xbox и введите 25-значный код активации продукта.
 • Если у вас нет учетной записи Xbox Live — пройдите на live.xbox.com и, следуя инструкциям на сайте, создайте новую учетную запись. Затем войдите в Вашу учетную запись Xbox и введите 25-значный код активации продукта.

Для активации продуктов, предназначенных для Xbox One:

 • Убедитесь, что выполнен вход в учетную запись Microsoft, для которой вы хотите активировать код.
 • На главной странице прокрутите влево и выберите значок Магазин.
 • В центре экрана Магазин Xbox выберите Активировать код.
 • Введите свой 25-значный код предоплаты и выберите Подтвердить.

Для активации продуктов, предназначенных для Xbox 360:

 • Выполните вход в учетную запись Microsoft, для которой необходимо активировать код предоплаты.
 • Нажмите кнопку запуска Guide на геймпаде.
 • Выберите Игры и приложения, а затем выберите Активировать код.
 • Введите 25-значный код предоплаты и выберите Готово.
 • Когда появится запрос, выберите Да, чтобы подтвердить активацию.

Написати відгук

Увага: HTML не підтримується!

Мітки: Halo: The Master Chief Collection (Ключ на Xbox) Регион Аргентина, 1392878552, Microsoft, Ігри для Xbox One | Series X/S

Рекомендовані
Вітаємо, чим можемо допомогти?
×