Hearts of Iron IV: Allied Armor Pack (Ключ Steam) для ПК

В наявності
Артикул: 1508537679
Виробник: Paradox Interactive

160грн.

Скорочений опис

Друге світова війна не дає спокою розробникам багато років. Кожен намагається сказати щось нове, а декому це навіть виходить. Серія Hearts of Iron вже довгі роки радує шанувальників можливістю поринути у страшні реалії в... Читати далі...

Друге світова війна не дає спокою розробникам багато років. Кожен намагається сказати щось нове, а декому це навіть виходить. Серія Hearts of Iron вже довгі роки радує шанувальників можливістю поринути у страшні реалії війни та привести свою державу до перемоги. Hearts of Iron IV: Allied Armor Pack розширює ігровий досвід та додає безліч нової техніки, яка допоможе підготувати війська до наступу в Арденнах та взяти країни «осі» у кільце. У грі з'являться 7 моделей британської бронетехніки, 17 моделей американської бронетехніки, 8 моделей французької бронетехніки, 13 моделей радянської бронетехніки та 8 моделей танків для кожного з основних союзників. Атакуйте супротивника у повному озброєнні разом із Hearts of Iron IV: Allied Armor Pack!

Активация - Steam

  • Если не установлен Steam клиент, скачайте и установите его - Steam

  • Войдите в свой аккаунт Steam или зарегистрируйте новый, если у вас его еще нет.

  • Перейдите в раздел «Мои игры» и выберите там «Активировать через Steam».

  • Введите ключ активации.

  • После этого игра отобразится в списке, и вы сможете скачать игру.

Написати відгук

Увага: HTML не підтримується!

Мітки: Hearts of Iron IV: Allied Armor Pack (Ключ Steam) для ПК, 1508537679, Paradox Interactive, Ігри на ПК (ключі активації)

Рекомендовані
Вітаємо, чим можемо допомогти?
×