Hearts of Iron IV: Axis Armor Pack (Ключ Steam) для ПК

В наявності
Артикул: 1508528391
Виробник: Paradox Interactive

120грн.

Скорочений опис

Могутнє поповнення Війна ніколи не змінюється. Перемагає той, хто розумніший і краще оснащений. Тепер захоплення нідерландських рівнин або бірманських джунглів пройде з помпою, тому що у вашому розпорядженні нові 3D моде... Читати далі...

Могутнє поповнення Війна ніколи не змінюється. Перемагає той, хто розумніший і краще оснащений. Тепер захоплення нідерландських рівнин або бірманських джунглів пройде з помпою, тому що у вашому розпорядженні нові 3D моделі бронетехніки Осі. Hearts of Iron IV: Axis Armor Pack порадує шанувальників 53 новими моделями танкових та механізованих військ, а бонусом ви отримаєте вісім танків із набору German Tank Pack. Усього ваш арсенал поповниться 61 видами бронетехніки. Чи це не мілітарна казка? Ще одним безкоштовним бонусом Hearts of Iron IV: Axis Armor Pack є вісім моделей німецьких танків, якими раніше володіли щасливчики з Hearts of Iron IV: Colonel Edition. Тепер ось оснащена на повну і готова до активних дій.

Написати відгук

Увага: HTML не підтримується!

Мітки: Hearts of Iron IV: Axis Armor Pack (Ключ Steam) для ПК, 1508528391, Paradox Interactive, Ігри на ПК (ключі активації)

Рекомендовані
Вітаємо, чим можемо допомогти?
×