Hearts of Iron IV: Battle for the Bosporus (Ключ Steam) для ПК

В наявності
Артикул: 1508366382
Виробник: Paradox Interactive

170грн.

Скорочений опис

Нові союзи Велика війна закінчилася, але її наслідки ще довго відчуватимуться як країнами-переможцями, так і такими, що програли. Нове доповнення Hearts of Iron IV: Battle for the Bosporus дозволить інакше поглянути на і... Читати далі...

Нові союзи Велика війна закінчилася, але її наслідки ще довго відчуватимуться як країнами-переможцями, так і такими, що програли. Нове доповнення Hearts of Iron IV: Battle for the Bosporus дозволить інакше поглянути на історичні події та додати до них щіпку вигадки. Доповнення Hearts of Iron IV: Battle for the Bosporus додає на карту нових гравців - Болгарію, Грецію та Туреччину, кожен з яких має унікальні особливості. Вам доведеться поборотися з великими країнами за стратегічно важливі протоки Босфор та Дарданелли. Доповнення порадує новими моделями солдатів балканських та турецьких армій, унікальним озвученням та свіжими музичними композиціями. Напишіть свою історію разом з Hearts of Iron IV: Battle for the Bosporus!

Активация - Steam

  • Если не установлен Steam клиент, скачайте и установите его - Steam

  • Войдите в свой аккаунт Steam или зарегистрируйте новый, если у вас его еще нет.

  • Перейдите в раздел «Мои игры» и выберите там «Активировать через Steam».

  • Введите ключ активации.

  • После этого игра отобразится в списке, и вы сможете скачать игру.

Написати відгук

Увага: HTML не підтримується!

Мітки: Hearts of Iron IV: Battle for the Bosporus (Ключ Steam) для ПК, 1508366382, Paradox Interactive, Ігри на ПК (ключі активації)

Рекомендовані
Вітаємо, чим можемо допомогти?
×