Hearts of Iron IV: Waking the Tiger (Ключ Steam) для ПК

В наявності
Артикул: 1508115919
Виробник: Paradox Interactive

250грн.

Скорочений опис

Пробудження тигра Waking the Tiger – доповнення до «симулятора війни», глобальної військово-політичної стратегії Hearts of Iron IV, визнаної класики стратегічного жанру та останньої частини знаменитої стратегічної серії ... Читати далі...

Пробудження тигра Waking the Tiger – доповнення до «симулятора війни», глобальної військово-політичної стратегії Hearts of Iron IV, визнаної класики стратегічного жанру та останньої частини знаменитої стратегічної серії від майстрів своєї справи, студії Paradox Interactive. Вирішивши розширити і без того унікальний ігровий досвід четвертої частини Hearts of Iron, розробники вирішили пограти з часовими рамками та геймплейними можливостями потенційного військового диктатора – гравця. Доповнення переносить нас за деякий час до подій Другої світової війни, про які розповідає оригінальна гра. Монархічна Японія вже якийсь час точить зуб на великі території Китайської Республіки, розділеної міжусобицями та політичними прийомами. Китай не може надати жодної відсічі потужній Японії, лютій на суші та непереможній у морі. Прийміть він командування однієї зі сторін конфлікту. Забезпечте блискучу перемогу Японії, викликавши милість Імператора, розширте володіння Імперії та встановіть панування на азіатській території материка. Або ж оберіть складний шлях: об'єднайте під червоним прапором території Китаю, згуртуйте війська гордих провінцій, які прагнуть свободи, і пустіть свою армію на захист територій. Якщо комусь і розпоряджатися територією Китаю, то тільки китайцям, а вже японців якось відтіснимо. Широкі геймплейні можливості оригінальної гри дозволять глибоко поринути в політичний і військовий менеджмент країн, що споконвічно ворогують.

Активация - Steam

  • Если не установлен Steam клиент, скачайте и установите его - Steam

  • Войдите в свой аккаунт Steam или зарегистрируйте новый, если у вас его еще нет.

  • Перейдите в раздел «Мои игры» и выберите там «Активировать через Steam».

  • Введите ключ активации.

  • После этого игра отобразится в списке, и вы сможете скачать игру.

Написати відгук

Увага: HTML не підтримується!

Мітки: Hearts of Iron IV: Waking the Tiger (Ключ Steam) для ПК, 1508115919, Paradox Interactive, Ігри на ПК (ключі активації)

Рекомендовані
Вітаємо, чим можемо допомогти?
×