For Honor (Ключ Xbox One) регион Аргентина

Артикул: 1321834285
Виробник: Ubisoft

210грн.

Скорочений опис

For Honor – це новий проект студії Ubisoft Montreal. Пройдіть свій шлях війна, перемагаючи ворогів та захоплюючи замки у цьому новому екшені від третьої особи. For Honor пропонує вам здійснити одну з давніх фантазій міль... Читати далі...

For Honor – це новий проект студії Ubisoft Montreal. Пройдіть свій шлях війна, перемагаючи ворогів та захоплюючи замки у цьому новому екшені від третьої особи. For Honor пропонує вам здійснити одну з давніх фантазій мільйонів гравців по всьому світу – відповісти на запитання "хто переможе" – самурай, вікінг чи лицар? Вступіть у битву як один з найбільших війн - відважного лицаря, безстрашного вікінга або гордого самурая. Вам належить поринути в саму гущу битв, де комбінація навичок, тактики та командна гра допоможу вам здолати ворога. Вам належить битися у боротьбі за свої рідні землі та обстоюючи інтереси вашої нації. Боріться поодинці або з вірними соратниками. Пройдіть захоплюючу однокористувацьку компанію або ж відразу вирушайте на поля лайки змагаючись і підкорюючи розрахований на багато користувачів режим. Особливості гри: Три великі імперії зі своїми героями - перед початком кожної битви гравцям буде дана можливість вибрати одну з фракцій - лицарі, вікінги або самураї. Кожна імперія має ряд персонажів з різними вміннями та здібностями. Кожен воїн володіє особливим стилем бою, використовує унікальну зброю та навички. Крім вибору воїна, гравцям надається можливість індивідуалізувати зовнішній вигляд свого персонажа - комбінації нагрудників, наплічників та шоломів нададуть неповторність вашому персонажу. Повноцінна сюжетна однокористувацька кампанія - штурмуйте замки, перемагайте ворогів і розкрийте план полководця Аполліона, який почав занурити весь світ у кровопролитну війну. Захоплюючий розрахований на багато користувачів режим - Грайте в команді! Координуйте ваші дії з іншими гравцями - обороняйтеся, відволікайте, нападайте та підкорюйте! Використовуйте усі ваші навички для перемоги! Унікальна система «мистецтво бою». Відчуйте вагу зброї в руці та силу замаху – нова система управління дозволить повністю контролювати рухи персонажа з неймовірною точністю. Цей товар є ключем активації ліцензійної копії For Honor для Xbox One. Активація здійснюється через ваш Xbox Live обліковий запис або консоль. Активація - Xbox Live Активація через браузер: Якщо у вас є обліковий запис Xbox Live, просто увійдіть до вашого облікового запису Xbox і введіть 25-значний код активації продукту. Якщо у вас немає облікового запису Xbox Live — пройдіть на live.xbox.com і, дотримуючись інструкцій на сайті, створіть новий обліковий запис. Потім увійдіть до вашого облікового запису Xbox і введіть 25-значний код активації продукту. Щоб активувати продукти, призначені для Xbox One: Переконайтеся, що ввімкнено обліковий запис Microsoft, для якого ви бажаєте активувати код. На головній сторінці прокрутіть вліво та виберіть піктограму Магазин. У центрі екрана Магазин Xbox виберіть Активувати код. Введіть свій 25-значний код передоплати та виберіть Підтвердити.

Активация - Xbox Live

Активация через браузер: 

 • Если у вас есть учетная запись Xbox Live — просто войдите в Вашу учетную запись Xbox и введите 25-значный код активации продукта.
 • Если у вас нет учетной записи Xbox Live — пройдите на live.xbox.com и, следуя инструкциям на сайте, создайте новую учетную запись. Затем войдите в Вашу учетную запись Xbox и введите 25-значный код активации продукта.

Для активации продуктов, предназначенных для Xbox One:

 • Убедитесь, что выполнен вход в учетную запись Microsoft, для которой вы хотите активировать код.
 • На главной странице прокрутите влево и выберите значок Магазин.
 • В центре экрана Магазин Xbox выберите Активировать код.
 • Введите свой 25-значный код предоплаты и выберите Подтвердить.

Для активации продуктов, предназначенных для Xbox 360:

 • Выполните вход в учетную запись Microsoft, для которой необходимо активировать код предоплаты.
 • Нажмите кнопку запуска Guide на геймпаде.
 • Выберите Игры и приложения, а затем выберите Активировать код.
 • Введите 25-значный код предоплаты и выберите Готово.
 • Когда появится запрос, выберите Да, чтобы подтвердить активацию.

Написати відгук

Увага: HTML не підтримується!

Мітки: For Honor (Ключ Xbox One) регион Аргентина, 1321834285, Ubisoft, Ігри для Xbox One | Series X/S

Рекомендовані
Вітаємо, чим можемо допомогти?
×