Hot Wheels: Unleashed (Ключ Xbox) Регион Аргентина

Артикул: 1487598367
Виробник: LEGO

490грн.

Скорочений опис

Колекціонуйте кращі машини з всесвіту Hot Wheels™, будуйте чудові траси і беріть участь у захоплюючих перегонах. КОЛЕКЦІОНЕР ЧИ МАЙСТЕР? І ТЕ І ТЕ! На вас чекають найприголомшливіші машини Hot Wheels™. Приготуйтеся вичав... Читати далі...

Колекціонуйте кращі машини з всесвіту Hot Wheels™, будуйте чудові траси і беріть участь у захоплюючих перегонах. КОЛЕКЦІОНЕР ЧИ МАЙСТЕР? І ТЕ І ТЕ! На вас чекають найприголомшливіші машини Hot Wheels™. Приготуйтеся вичавити з них граничну швидкість! Особливий редактор розмальовок дозволить виділитися з натовпу. ПЕДАЛЬ В ПІДЛОГІ! Доведіть свою майстерність, беручи участь у карколомних перегонах і будьте готові повеселитися! Дрифт: зарядіть прискорювач і закладіть дивовижний віраж. Але не забудьте заздалегідь набрати швидкість! Гравітація - нещадна стерва. Чим складніше випробування, тим солодший смак перемоги. Змагайтеся з другом у режимі розділеного екрана або киньте виклик іншим гравцям (до 12 осіб) через мережу. Створіть свою трасу Проводьте власні гонки, конструюючи треки з неймовірної кількості інтерактивних об'єктів, кожен зі своїми особливостями, що надають значний вплив на гру. Дайте волю своїй творчій натурі, працюючи над найприголомшливішою трасою в історії! Використовуйте навколишні елементи як для самої траси, так і для її оточення! Додайте класичні «помаранчеві смуги», петлі, особливі підсилювачі та інші елементи, що дозволяють перетворити вашу трасу на справжній парк розваг. Діліться найшаленішими своїми витворами з іншими гравцями в мережі. КАТАЙТЕСЯ У ВЛАСНОМУ СВІТІ Прикрасьте свою особисту кімнату величезною кількістю трофеїв, зароблених під час пригод, і влаштуйте з їх допомогою найнеймовірніші перегони.

Активация - Xbox Live

Активация через браузер: 

 • Если у вас есть учетная запись Xbox Live — просто войдите в Вашу учетную запись Xbox и введите 25-значный код активации продукта.
 • Если у вас нет учетной записи Xbox Live — пройдите на live.xbox.com и, следуя инструкциям на сайте, создайте новую учетную запись. Затем войдите в Вашу учетную запись Xbox и введите 25-значный код активации продукта.

Для активации продуктов, предназначенных для Xbox One:

 • Убедитесь, что выполнен вход в учетную запись Microsoft, для которой вы хотите активировать код.
 • На главной странице прокрутите влево и выберите значок Магазин.
 • В центре экрана Магазин Xbox выберите Активировать код.
 • Введите свой 25-значный код предоплаты и выберите Подтвердить.

Для активации продуктов, предназначенных для Xbox 360:

 • Выполните вход в учетную запись Microsoft, для которой необходимо активировать код предоплаты.
 • Нажмите кнопку запуска Guide на геймпаде.
 • Выберите Игры и приложения, а затем выберите Активировать код.
 • Введите 25-значный код предоплаты и выберите Готово.
 • Когда появится запрос, выберите Да, чтобы подтвердить активацию.

Написати відгук

Увага: HTML не підтримується!

Мітки: Hot Wheels: Unleashed (Ключ Xbox) Регион Аргентина, 1487598367, LEGO, Ігри для Xbox One | Series X/S

Рекомендовані
Вітаємо, чим можемо допомогти?
×