Injustice: Gods Among Us - Ultimate Edition (Ключ Steam) для ПК

В наявності
Артикул: 1202027061
Виробник: ACTIVISION

180грн.

Скорочений опис

Розширене видання гри, включає: Ліцензійна гра Injustice: Gods Among Us; 6 нових персонажів – Лобо, Бетгерл, Генерал Зод, Марсіанський мисливець, Затанна, Скорпіон; Понад 30 нових костюмів; 60 нових випробувань лаборатор... Читати далі...

Розширене видання гри, включає: Ліцензійна гра Injustice: Gods Among Us; 6 нових персонажів – Лобо, Бетгерл, Генерал Зод, Марсіанський мисливець, Затанна, Скорпіон; Понад 30 нових костюмів; 60 нових випробувань лабораторії STAR Творці легендарного, культового файтингу Mortal Kombat вирішили не зупинятися на досягнутому та розширювати усталені канони файтингів. Inustice: Gods Amons Us – це вкрай вдала спроба привнести у світ файтингів нові фішки та можливості, що здавалося б зупинився у розвитку жанру. Головні персонажі гри - герої та лиходії DC Comics влаштують між собою битви епічного розмаху на всіляких ігрових аренах. Основна відмінність і перевага новинки - багаторівневі декорації, що повністю руйнуються, що передбачають секретні зони. Звісно, у цій ситуації логічним було б використання у бою підручних предметів, розкиданих на арені - цю можливість розробники також передбачили. Герої та лиходії володіють своїми неповторними здібностями та веденням бою, тому бездумне та хаотичне натискання клавіш може призвести до чого завгодно, але не до заслуженої перемоги =) У нашому магазині ви можете купити Injustice Gods Among Us Ultimate Edition онлайн! Особливості гри: Інтерактивні бойові арени з багатьма секретами; Добре знайомі та улюблені персонажі із всесвітів DC Comics: Бетмен, Флеш, Жінка-Кішка, Супермен та багато інших; Кожен персонаж унікальний: свої над-здібності, супер-удари та взаємодія з ігровим світом; Сюжет – одна із сильних сторін новинки, що для файтингу саме по собі – вже досягнення! За сценарій відповідають не лише хлопці з NetherRealms, а й співробітники DC Comics.

Активация - Steam

  • Если не установлен Steam клиент, скачайте и установите его - Steam

  • Войдите в свой аккаунт Steam или зарегистрируйте новый, если у вас его еще нет.

  • Перейдите в раздел «Мои игры» и выберите там «Активировать через Steam».

  • Введите ключ активации.

  • После этого игра отобразится в списке, и вы сможете скачать игру.

Написати відгук

Увага: HTML не підтримується!

Мітки: Injustice: Gods Among Us - Ultimate Edition (Ключ Steam) для ПК, 1202027061, ACTIVISION, Ігри на ПК (ключі активації)

Рекомендовані
Вітаємо, чим можемо допомогти?
×