It Takes Two (Ключ Xbox One) регион Аргентина

Топ
Артикул: 1388307667
Виробник: Microsoft

720грн.

Скорочений опис

В It Takes Two використовується технологія Smart Delivery - купіть гру один раз і грайте в неї Xbox One або Xbox Series X|S. Вирушайте в саму божевільну подорож у грі It Takes Two, різножанровій пригоді, створеній виключ... Читати далі...

В It Takes Two використовується технологія Smart Delivery - купіть гру один раз і грайте в неї Xbox One або Xbox Series X|S.

Вирушайте в саму божевільну подорож у грі It Takes Two, різножанровій пригоді, створеній виключно для спільного режиму. Запросіть друга приєднатись безкоштовно завдяки версії для друга*, радісно долаючи численні випробування. Грайте за пару, Коді і Мей, двох людей, чарівністю перетворених на ляльок. Разом вони потрапляють у фантастичний світ, де за кожним кутом на них чекають несподівані засідки, і їм скріпивши серце доводиться рятувати свої зруйновані стосунки.

Поліпшуйте унікальні та взаємозалежні здібності персонажів на кожному новому рівні. Допомагайте один одному впоратися з несподіваними перешкодами та моментами, що викликають гучний регіт. Торкайте білок-бандитів у пухнасті хвости, літайте на труселях, станьте ді-джеєм у галасливому нічному клубі і несіться на санчатах по чарівній сніговій кулі. Насолодіться душевним і кумедним сюжетом, в якому оповідання та ігровий процес переплелися в унікально метафоричній розвазі.

Гра It Takes Two створена титулованою студією Hazelight, провідним розробником кооперативних ігор. Ви вирушите в шалену і чудову подорож, де зрозуміло лише одне: разом нам краще.

ОСНОВНІ ОСОБЛИВОСТІ:
ТІЛЬКИ СПІЛЬНИЙ РЕЖИМ — запросіть друга приєднатися безкоштовно завдяки версії для друга* і пустіться в захоплюючу пригоду тільки для двох. Виберіть кооперативний режим на розділеному екрані - «вдвох» або по мережі і зіштовхніться з різними випробуваннями, впоратися з якими можна тільки разом.

ВЕСЕЛА І руйнівна гра - від буйствуючих пилососів до лощених гуру любові - в It Takes Two ніколи не знаєш, з чим доведеться зіткнутися. У пригоді, повному властивих жанру випробувань та нових здібностей персонажів, які потрібно відточувати на кожному рівні, ігровий процес та сюжет метафорично злилися химерним чином, що розсуває межі інтерактивного оповідання.

*Версія для друга вимагає встановлення безкоштовної пробної версії для друга та наявності одного друга в мережі, який володіє цією грою на тій же платформі та (або) платформі наступного покоління.

Активация - Xbox Live

Активация через браузер: 

 • Если у вас есть учетная запись Xbox Live — просто войдите в Вашу учетную запись Xbox и введите 25-значный код активации продукта.
 • Если у вас нет учетной записи Xbox Live — пройдите на live.xbox.com и, следуя инструкциям на сайте, создайте новую учетную запись. Затем войдите в Вашу учетную запись Xbox и введите 25-значный код активации продукта.

Для активации продуктов, предназначенных для Xbox One:

 • Убедитесь, что выполнен вход в учетную запись Microsoft, для которой вы хотите активировать код.
 • На главной странице прокрутите влево и выберите значок Магазин.
 • В центре экрана Магазин Xbox выберите Активировать код.
 • Введите свой 25-значный код предоплаты и выберите Подтвердить.

Для активации продуктов, предназначенных для Xbox 360:

 • Выполните вход в учетную запись Microsoft, для которой необходимо активировать код предоплаты.
 • Нажмите кнопку запуска Guide на геймпаде.
 • Выберите Игры и приложения, а затем выберите Активировать код.
 • Введите 25-значный код предоплаты и выберите Готово.
 • Когда появится запрос, выберите Да, чтобы подтвердить активацию.

Написати відгук

Увага: HTML не підтримується!

Мітки: It Takes Two (Ключ Xbox One) регион Аргентина, 1388307667, Microsoft, Ігри для Xbox One | Series X/S

Рекомендовані
Вітаємо, чим можемо допомогти?
×